KTM EXC 250 F (2003)

Vlastník Rascal
Vloženo 27.11.2012
Aktualizováno 21.1.2014

Honda zadřena, investovat se mi nechtelo a tak byla prodana stastnemu majiteli do Polska tak jak byla :)

První dojmy - 100 a 1 oproti predchozi motorce...neni to takove kladivo ale je to presne co jsem hledal, klidna , ovladatelna, kdyz chci tak jede...kdyz ne tak ne..a hlavne 4T ... posledni majitel jezdil spiše po cestach , do terenu se asi moc nepodival. na pohled top stav.

Doplňky na motorce - Bastry, kryt pod motor

Poohližel jsem se po nejakem enduru, nejdriv jsem chtel 450 ale pak sem si rekl ze takove kladivo nepotrebuju, a radsi po minule motorce zvolim neco mirnejsiho...KTM jsem se chtel puvodne vyhnout ale nakonec jsem do toho skočil...Po prvnich svezeni maximalni nadšeni... sice sem byl zvykly na vetsi vykon ale pouzitelnost na enduro tratich a v lesich se neda srovnat s motokrosovym 2T :) je to parada. Bohužel me po chvilce zradilo zadni kolo (praskl stred) coz me vyšlo celkem draho. Dalsi na rade komplet repas prednich tlumicu se vsim vsudy, a je treba se preventivne mrknout do motoru.
Takže přes zimu probehla GO motoru (pistni sada, rozvodak, seřizeni ventilu,komplet přetěsněno atd...) , komplet REPAS predni vidle (vcetne pouzder) , letos zatim dvě menši projiždky takže připraveno na sezonu.
Vyskytla se mi nabidka od kamarada ktery prodava r.v.08 , takze uvazuji o prodeji..

Nakonec prodáno koncem roku 2013 v nepojídném stavu, a v nejbližší době žadne enduro ani cross neplanuji :)