První dojmy - Přesedlaní z modelu 2013 na 2018 byl opravdu znatelný rozdíl. Motorka je pocitově lehčí a ovladatelnější. První jízdu jsem byla opravdu unešená. Koupeno s 78 mth.

Doplňky na motorce - Blástry s hliníkovou výztuhou, chranič zadního kotouče, větrák, výztuhy chladičů, kryt spojky, kryt zapalování, kryt motoru.

Recenze

Červen 2023

První jízdu na novější motorce jsem jela celou dobu s rohlíkem, nevěřila jsem, že to bude tak znatelný rozdíl a že uvidím, jak jsem se za rok a půl ježdění endura zlepšila.
Bohužel jsem byla lehce přemotivovaná a troufla si na víc, než jsem byla zcela schopna zvládnout a tak se mi jeden kopec stal osudným a hned první ježdění jsem se domů vracela s ohnutými řiditky..
Po týdnu mě čekal první závod na ještě poměrně neosahané motorce - Chibuk Hillbuster vol.6
Jelo se mi moc hezky a v dámské kategorii jsem obsadila 1. místo a celkově se úmistila v polovině ze všech jezdců.

Červenec 2023
Po dvou týdnech od strmého vrchu následuje další závod, kterého jsem se chtěla účastnit Hard crosscountry Cech Sv. Víta - což je 2 hodinovka jednotlivců s výjezdy a překážkami. Po 5 kolech, kdy jsem opravdu tlačila ze zásob energie odjíždím s 2. místem v kategorii ženy. Kloubouk dolů všem zúčastněným!

Následují dva měsíce tréninku a další závod.

Září 2023

Drapák Rodeo - náš jediný závod v kategorii Hard Enduro. Před závodem nám počasí dopřálo krásný slejvák a tak byl terén vážně hroznej Prolog jsem dojela v těsném závěsu za děvčaty na třetím místě. Sobota mi přála více i přesto, že terén byl podle účastníků minulých sezón "nejtěžší v historii" a jen těsně před cílem mě předjela Julia startující na 1. místě.
Nakonec z Drapák rodea odvážím 3 místo.

O další 2 týdny pozdějí se účastním Strmého Vrchu v Chýnově a obsazuji 3 místo v ženách. Bohužel jsem při nejlepší jízdě přejela mlíko a tak mi byly počítány pouze metry, kde jsem se dotkla značení.

O týden později se vydáváme za hory a doly a to konkrétně do Černé Hory. Absolutně doporučuji všem nadšencům ať už Endura nebo Silnice.

Naprosto úžasné krajiny, každý kopec nabízí unikátní výhledy a lidé, co potkáváme jsou milí a nápomocní.

Listopad 2023
Čeká mě poslední závod sezóny - CAMS - ES Brno - nabytá sezóna dodala spoustu zkušeností a závěrečný závod se jel o to klidněji a s lepším časem.

Celkově jsem se v kategorii Enduro Sprint za sezonu 2023 umístila na 5. místě. Velice mě to překvapilo, jelikož jsem se z 5 závodů účastnila pouze 3 a kategorie ES se účastní holky, které za sebou už mají letité zkušeností závodění.

Celkově jsem se sezonou 2023 velice spokojená a těším se na následující

A co nás čeká v sezóně 2024? Pro mě určitě mnohem víc a pár zájímavých závodů a těším se, až se podělím o zážitky

Po 8 měsících máme společně najeto 70 mth.