Honda CBR 900RR Fireblade (1996)

Vlastník wencza-cbr
Vloženo 18.1.2015
Aktualizováno 25.1.2015

17.1.2015 sem si konečně domů přivezl vlastní velký bajk :) fotky, zkušenosti, postřehy atp. budou postupně přibývat :) ;)

Motorka koupena od fanty-pepik96RR (Havířov (Město))

Honda CBR 600F: nabídka na trhu
Honda CBR 600RR: cena :(

První dojmy - Hned jak sem viděl fotky v inzerátu, bylo rozhodnuto. Druhá rána přišla když sem se jel na ni podívat a prvně sem ji uviděl. Barva ráfků mě poslala do kolen a zvuk výfuku byl přesně dle mého gusta. :) zkušební jízda byla pčřesně jak sem čekal. Prostě Honda! vše je tam kde má být a přesně padne do ruky :) Zkušenosti přibudou až na jaře, protože teď jsem fároše uložil a vytáhnu ho až začne sezóna a bude pěkné počasí :)

Protože je to Honda! Kapotovaná klasická mašina se silným jádrem a výborným podvozkem! Prostě parádní kousek do garáže k naší VFR 800 ;) Teď je potřeba pořešit nějaké drobnosti. Výměna minimálně přední gumy, kontrola ložiska řízení a když už budou vidlice venku mrkne se hned na olej :) Vše ostatní je vyřešeno, předchozí majitel byl zodpovědný a dělal vše tak jak se dělat má a nic nepodceňoval takže super. :) Jakmile toto bude hotovo budu už jen netrpělivě vyhlížet jaro a s ním teplé a suché počasí :)

atiso
atiso napsal 09.11.15 v 12:43 10b.

No jo...ráfky se povedly...je vidět, že je super vymazlená, tak to má být...tak opatrně, ať dlouho vydrží ( a ty taky ) zdravá...

fanty
fanty napsal 22.09.15 v 18:58

hezkou motorku sis koupil jen nezapomen kontrolovat ten olej, jak jsem te informoval, jinak kolik si letos najezdil. Ja zatim 6tis

fanty
fanty napsal 22.09.15 v 13:16

amik-cz
amik-cz napsal 18.01.15 v 21:34

Gratuluju, máš se na co těšit, je nádherná. Co můžeš zkontroluj a vyměň.

Thunder
Thunder napsal 18.01.15 v 20:21 10b.

pěkná hondice, ať to lítá