Kawasaki KX 80 (1992)

Aktualizováno 27.12.2014

Deník motorky
Nalezeno 9 záznamů

• fakt trénink?

Kawička je hotova (y) (y) (y) Takže 2 tréninky na trati u mě jsou docela zázrak.Při druhém se roztrhl řetěz při mém ,,vražedném tempu´´ big_smile Musím se už začít poohlížet po něčem jiném je to pekelně malé,ale j

Vloženo: 31.05.2016
    Uskutečněno: 31.05.2016
  • Stojan

Proběhla výroba stojanu s čím jsem velmi spokojen s výsledkem,pár večerů to zabralo.Objednány věci do předních vidlí a destičky (motoline.cz) díky Martine.Na to se hned vrhnu a o tom dám vědět.Pak ještě pár maličkostí,už

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.04.2016
    Uskutečněno: 06.04.2016
  • Nakopávačka,hadice

Tak konečně jsem dokončil výrobu nakopávačky tamta už byla strašná ani se neschovala za rám,tak bylo na časi ji nahradit.Snažil jsem se trochu příblížit stylu KXF-do spirály a asi se mi to i trochu povedlo.Možná ji potom

Vloženo: 21.02.2016
    Uskutečněno: 21.02.2016
  • Kontrola,výroba

Nadešel čas na zimní údržbu,ale u mě se to tak tvrdit nedá,když je vše nové spíše kontrola.Sundal jsem zadní tlumič se kterým byly pořád problémy,přepákování a kyvku.Všechno promazat,vyčistit.Tlumič konečně pořádně odvád

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.01.2016
    Uskutečněno: 22.01.2016
  • První svezení

Tak mi začaly první vyjížďky,ale zatím jenom za barák na pole. Technika funguje parádně,motor jak tlumiče odvádějí skvělou práci,ale jak pak by ne.Když je vše nové :-DD .Ale jsou samozřejmě další plány a to perfektně d

Vloženo: 14.12.2015
    Uskutečněno: 14.12.2015
  • je hotovo !

Teď jsem sem dlouho nepsal,protže jsem jen makal :-DD . Ale mohu s radostí oznámit že kompletní generálka techniky na mém KáiXu je dokončena.Komplet motor,brzdy a tlumiče. V rozpočtu je zhruba 25 000 Kč hrubým okem a X

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.11.2015
    Uskutečněno: 01.11.2015
  • Začínáme naplno jezdit

léto začíná je krásné počasí a už konečně začínáme jezdit na trať.tam se učím takže se tam motám,ale zlepšuju se teda myslím si. Motorka dostala nový vzduchový filtr(hiflo).Ná dresu už mám moje jméno což jsem dost spoko

Vloženo: 01.06.2015
    Uskutečněno: 01.06.2015
  • Nové botičky

Už celkem (n) dlouho jsem potřeboval nové botky,po delším rozhodování jsem usoudil koupit starší a lepší volba padla na Gaerne FastBack.Mám nohu 26,8 a stélka měla 28 cm.Proběhl kontakt s prodejcem (blesková odpověď) dr

Typ: Reportáž
    Vloženo: 02.04.2015
    Uskutečněno: 01.04.2015
  • Jedééém !!

Takže šesnáctýho jsem konečně vyjel.Motorka je úplně jiná než předtím,ale to asi každý ví. a teď stručně co bylo děláno: Tlumiče: zadní tlumič: byl kompletně rozebrán,nově vyhonované tělo tlumiče.nový olej,natlakován n

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.03.2015