Kawasaki KX 80 (1992)

Vlastník EnduroKulda73
Vloženo 27.12.2014
Aktualizováno 27.12.2014

Vloženo: 19.03.2015, Uskutečněno: 16.03.2015, Zhlédnuto: 6x

Takže šesnáctýho jsem konečně vyjel.Motorka je úplně jiná než předtím,ale to asi každý ví.
a teď stručně co bylo děláno:
Tlumiče: zadní tlumič: byl kompletně rozebrán,nově vyhonované tělo tlumiče.nový olej,natlakován na 15 atm,všechny gufera simerinky vše nové.Byl žalostném stavu,netlumil je tak se pohupoval.
Přední tlumiče:nový olej,harmoniky.
musím uznat že ty jsou ok vlastně jediné na tom.
Motor : beru jen originál (máme dva)
kompletní kliková hřídel mitaka,ojnice,všechny ložiska motoru,píst Vertex,nikasil(Strakonice) atd.. vlastně v motoru je vše nové mimo nakopávání.Vlastně není co už dělat.
To by mohlo stručně stačit,je toho 3x víc.
A co je ještě potřeba udělat ?
1.zapracovat na vzhledu
2.zadní brzda,která se kompletně rozpadla.
3.nakopávání
Prostě jí chci doladit do maxima jak to půjde.
Jen je potřeba o víkendu seštelovat karbec.
Při vypnutém benzínu si krásně blafá.Dokud se nezapne toho tam neteče tolik,že to chcípne.Tak kdyby někdo vědel budu rád.
Budu dodávat fotky i z jezdění+videa.Hlavně teď se bude tvrdě trénovat
A Rybízi máš to tu

rybíz5 (3) napsal 19.03.2015 v 19:47

Čau kluku Teda klobouk dolů Máš jí pěkně vymazlenou Jen tak dál a Kawě zdar

• fakt trénink?

Kawička je hotova (y) (y) (y) Takže 2 tréninky na trati u mě jsou docela zázrak.Při druhém se roztrhl řetěz při mém ,,vražedném tempu´´ big_smile Musím se už začít poohlížet po něčem jiném je to pekelně malé,ale j

Vloženo: 31.05.2016
    Uskutečněno: 31.05.2016
  • Stojan

Proběhla výroba stojanu s čím jsem velmi spokojen s výsledkem,pár večerů to zabralo.Objednány věci do předních vidlí a destičky (motoline.cz) díky Martine.Na to se hned vrhnu a o tom dám vědět.Pak ještě pár maličkostí,už

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.04.2016
    Uskutečněno: 06.04.2016
  • Nakopávačka,hadice

Tak konečně jsem dokončil výrobu nakopávačky tamta už byla strašná ani se neschovala za rám,tak bylo na časi ji nahradit.Snažil jsem se trochu příblížit stylu KXF-do spirály a asi se mi to i trochu povedlo.Možná ji potom

Vloženo: 21.02.2016
    Uskutečněno: 21.02.2016