Kawasaki KX 80 (1992)

Vlastník EnduroKulda73
Vloženo 27.12.2014
Aktualizováno 27.12.2014

Vloženo: 23.01.2016, Uskutečněno: 22.01.2016, Zhlédnuto: 40x

Nadešel čas na zimní údržbu,ale u mě se to tak tvrdit nedá,když je vše nové spíše kontrola.Sundal jsem zadní tlumič se kterým byly pořád problémy,přepákování a kyvku.Všechno promazat,vyčistit.Tlumič konečně pořádně odvádí svou prácí,všechno bez vůle.Začal jsem leštit kyvku,což je dost otravná práce.Ale kdybych to dělat nechtěl tak to nedělám.
Moje stávající nakopávačka mě vůbec nevyhovovala,tak už jsem se taky konečně dokopal k její výrobě na kterou se dost teším,ale to až v dalším zápisu.
Ono toho je víc,praskl držák pod sedlem na zapalování,a vytekl předek kdy jsem jen čekal kdy to příjde,takže práce je furt dost.
A taky jsem terčem dost dotazů jestli by to nechtělo změnu,moje reakce na jeden příspěvek na offmotu.
- Řeknu ti to asi takhle,jsem už na ní ,,trochu'' vetší big_smile myslím,že pode mnou netrpí,ona mě nezkutečně potahá.Říká mi to každej,ale mě se prostě nechce ji prodat ztrávil jsem na ní neskutečně moc práce a za tu dobu se nějak zmenšila.Za tu dobu se mi tady nastřádalo i hromady dílů co jsem 3x kompletní motor 3x karbec několik válců-to je jen minimum věcí.
Budu se muset prostě už někdy posunout dál to je pravda,ale nechce se mi prostě do toho,vlastně vše mě naučila a to nikdy nezapomenu

• fakt trénink?

Kawička je hotova (y) (y) (y) Takže 2 tréninky na trati u mě jsou docela zázrak.Při druhém se roztrhl řetěz při mém ,,vražedném tempu´´ big_smile Musím se už začít poohlížet po něčem jiném je to pekelně malé,ale j

Vloženo: 31.05.2016
    Uskutečněno: 31.05.2016
  • Stojan

Proběhla výroba stojanu s čím jsem velmi spokojen s výsledkem,pár večerů to zabralo.Objednány věci do předních vidlí a destičky (motoline.cz) díky Martine.Na to se hned vrhnu a o tom dám vědět.Pak ještě pár maličkostí,už

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.04.2016
    Uskutečněno: 06.04.2016
  • Nakopávačka,hadice

Tak konečně jsem dokončil výrobu nakopávačky tamta už byla strašná ani se neschovala za rám,tak bylo na časi ji nahradit.Snažil jsem se trochu příblížit stylu KXF-do spirály a asi se mi to i trochu povedlo.Možná ji potom

Vloženo: 21.02.2016
    Uskutečněno: 21.02.2016