Ducati 900 SS (2000)

Vloženo 16.12.2014
Aktualizováno 18.3.2015

Celkovým stavem jako nová najeto pouze 6700

Motorka koupena od soukroma osoba - Super chlapík

První dojmy - úsměv od ucha k uchu poctivej dvouventil od Ducati v jednoduchosti je krása teď proběhla celková čistící kůra nové pneu filtry olej brzd a spojkova kapalina remeny serizene ventily zlata retezova sada cestovni plexi MRA hlinikova vicka nadobek kapalin pritlacny talir spojky plus talirky pruzin zlaty elox nove pruziny spojky karbonovy kryt spojky schanim jeste Lplus P polokapotu verze nuda a pruhledne kryty rozvodu

Doplňky na motorce - Popsano v prvnich dojmech

Zatim žádné netrpělivě čekám na pěkné jarní dny je to pro mě motorka pro radost a pro srdíčko Tak konecne mam hotovo zacneme od predku nove pneu pireli diablo supercorsa plexi MRA sada sroubu kapot zlaty elox vicka nadobek kapalin olej predni vidlice plus simerinky nove brzdove desky nove oleje plus filtry vymena remenu plus pulmesicu na ventilech zavazi riditek zlaty elox novy pritlacny talir spojky misky zlaty elox plus pruziny nova zlata retezova sada DID nove svicky cela motorka cistounka a bez jedineho skrabance vse jsem si delal sam vcetne kompletniho servisu takze vse v perfektnim stavu a ted jsem teprve spokojen jsem rad ze jsem se naucil desmo rozvod uz se moc tesim az vyjedu foto doplnim

Mirinn
Mirinn napsal 18.03.16 v 18:09 10b.

Krásná a žlutá ji sluší nejvíc

ducatistax
ducatistax napsal 12.06.15 v 22:23 10b.

...pěkňoučká...

Pája19
Pája19 napsal 18.05.15 v 08:21

Viděno naživo tuto sobotu a opravdu je se na co koukat. A díky za rozhovor. Přítomný kolega na Hondě přechází k Ducati.
Tak ať nám to spokojeně rachotí.

Kluzon
Kluzon napsal 31.03.15 v 13:23

Tož koukám,panáček si umí vybrat ,ale cihla je cihla

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 29.03.15 v 20:37 10b.

Mazel. Co dodat. Dal bych si ji do obýváku na zeď