Gas Gas EC 300 (2008)

Vlastník Hoždy
Vloženo 2.12.2014
Aktualizováno 1.10.2015

Lehké, výkonné endurko s parádním zátahem od nízkých otáček.

První dojmy - Gazík se mi vždy líbil a po krátkém svezení (průběh výkonu, hydraulická spojka na jeden prst) bylo jasné, že jede doplnit mojí garáž o lehké endurko na značkách!

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny pořádný bahnomrdaly!

Doplňky na motorce - V-force3 klapky sání, hliníkové kryty chladičů,blastery, kryt pod motorem, designový kit 2013.

Motorka je rok 2008 a předchozí 1. majitel nechal na ni namontovat kit 2013. I když bylo videť, že byl závodník a motorce dával co se do ní vešlo, bylo o ni velice dobře staráno. (nenapadená domacím kutilem jak moje předchozí motka)!!! Po prvním větším testu, který zahrnoval ovladatelnost a průchodnost terénem (výjezdy, kamenitý povrch, potoky, stromy) jsem si jí hned zamiloval a poznal že tento stroj mě jen tak limitovat nebude. Podvozek nastaven trochu tvrději, ale dá se na to zvyknout a věřím že na crossové trati, kterou si rád občas zajedu to bude ku prospěchu). Jak jsem již zmiňoval, tak hydraulická spojka jde jak víno.(Oceníte hlavně v technických pasážích kdy je potřeba přejed např. strom, nebo pneumatiky -TÍM NEMYSLÍM KLACEK, ALE POŘÁDNEJ SEKVOJ!!!- na jehož vrcholu máte obě kola půl metru nad zemí). Motor se může hooodně podtočit a stejně má dost výkonu na to aby při zatáhnutí za heft se zase klidně rozmotal. Přiklad: prudký výjezd - kořen Vám odhodí zadní kolo a vy se leknete a zavřete plyn. Většina motorek zdechne, ale gas při opětovném přidání se zase schopí! Na motorce zatím není nic co by mě technicky nějak vadilo, nebo bych musel předělávat. Ergonomie řízení a posezu perfektní, nastavení páček, řazení a brzdového pedálu taky. Možná by mohla být o něco výšší světlá výška, ale to lze bezproblému doladit. Na jaře 2015 se chystám na svoji premiéru v CC a Enduro závodech, kde maximálně proveřím funkčnost stroje a hlavně svoji bídnou fyzičku. :D Co se týče oprav a úprav, tak vše zde budu řádně evidovat i s fotodokumentací, abych měl vedenou historii mého provozování pro případný budoucí prodej.

Hoždy
Hoždy napsal 11.06.15 v 07:04

:D

Hoždy
Hoždy napsal 11.06.15 v 07:03

EnduristaGG
EnduristaGG napsal 04.12.14 v 12:29

Paráda, vypadá dobře. Aspoň vím že plasty pasujou Taky jsem přemýšlel nad omlazením

Machy07
Machy07 napsal 03.12.14 v 20:44 10b.

Super stroj ať slouží