Suzuki GSF 1200 Bandit (1996)

Vlastník Bezpik
Vloženo 28.11.2014
Aktualizováno 28.11.2014

Takhle zbarvená už byla. Holkám se to většinou líbí a na barvu to nejezdí. Přidané klouzáky,jiné stupačky,zrcátka a jiná kosmetika a ledkové blinkry a stále ještě není konec

Yamaha XJR 1200: důvod neuveden

První dojmy - Super silnej motor,ale poměrně těžkej stroj. Přijde mi že,tlumiče by mohli být tužší,ale to zkusím ještě doladit. Cyběl mi hlavní stojan,ale už e namontován. Trošku problém s kerburátorem a docela velká spotřeba.

Hlavně protože je to naháč. Druhá věc,že se mi líbil hned od začátku výroby. Super motor,který má dost výkonu,abych nemusel pořád podřazovat. I když nejsem žádnej hubenour,tak je prakticky jedno zda je zařazená trojka nebo pětka. Vezmu za heft a jede. Spotřeba se pohybuje od šesti do devíti litru,záleží na stylu jízdy. Při rychlostech nad 160 km/h se na ní dá už těžko udržet,je to holt naháč. Podle mě ideální motorka na okresní silnice. Tam jsem s ní ve svém živlu.Postrádám šestý rychlostní převod,ale jen kvuli Akrapoviči co tam mám,aby to trošku ztichlo.. Jinak ho miluju.

Čadil
Čadil napsal 16.06.18 v 07:48 10b.

pěkný stroj,ale to zátiší za nim.vyfotit s lepším pozadím.

Tomixs
Tomixs napsal 04.01.15 v 20:33 10b.

Jak píšeš na barvu to nejezdí , ať slouží.

pajapaja
pajapaja napsal 05.12.14 v 17:27

nějak Ti to kvete Jinak dobrá volba

Výska
Výska napsal 05.12.14 v 06:46

Bezpik je květinové dítě Péťo je to cajkovní moped, ale pravda je že trochu mužnějšího outfitu by Banďourovi neuškodilo. Nebo to prodej nějaké bábovce a kup si pořádné železo (nějaký velký cruiser)

Luky.moto
Luky.moto napsal 02.12.14 v 10:36

B12 je super stroj, ale v této barevné kombinaci něco hrozného..
Uprav to prosím