Suzuki GSF 1250S Bandit (2014)

Vlastník Kasinop
Vloženo 25.11.2014
Aktualizováno 15.5.2015

Milenka,kterou manželka toleruje.

Motorka koupena od FIRMA:MCF (Slušovice) - Slušné jednání,ochota,vstřícnost.
Rád se zde vracím.

První dojmy - Skvělá, pro mě jasná volba. Fantastický motor- typ "lokomotiva" jede a tahá pořád. Jízdně na pohodu.Slabou stránkou je jen velká hmotnost projevující se především při manipulaci na místě.Je to jen o zvyku.

Doplňky na motorce - ukazatel rychlost. stupně,vyhřívané rukojeti,zásuvka USB, držák GPS,3 kufry a opěrka zad pro spolujezdce.

Již řadu let jsem jsi přál tento stroj až nastal čas na jeho koupi.
Najel jsem jen pár set kilometrů a tak ještě nemám nijak velké zkušenosti.Před 20 lety JAWA 350-634 půjčená od kamaráda.On neměl řidičák,já neměl motorku.Takže návrat k moto.
K jízdě samotné snad jen tolik:
-větší hmotnost.
- úžasný motor,velký kroutící moment,není třeba často řadit,motor tahá i na 6ku při 1700-1800 ot/min.Po rovince zvládne i 1500 ot/min,ale to už je tak hraniční na podřazení
-ovladatelnost dobrá.
-motorka byla v záběhu,zajížděl jsem ji pečlivě dle doporučení a je to na ni znát,z počátku byla hodně sirová na brzdy a i na motor,Nyní už je zajetá,motor je točivější,pružnější a brzdy už fungují jak mají.ABS jsem ocenil,když mi za zatáčkou vyběhl pes a nebyl už čas přemýšlet co stím...
Servis: první garanční prohlídka BZ.
Spotřeba cca 5.5L , nejsem divočák,snažím se jezdit hlavou a užívat jsi jízdu na kochačku,když to jde.Přeci jen návrat po dvaceti letech je návrat po dvaceti letech a od toho se odvíjí i můj jízdní styl,což ale neznamená,že ji neprotáhnu a nevymetu pavučiny
Jednou jsem jel po louce a vezl spolujezdce a už nepojedu...Silnice je silnice
Snad se zadaří příští rok Alpy a budu moci rozšířit své zkušenosti a podělit se o ně.

Petr163
Petr163 napsal 11.08.19 v 20:01 10b.

Vidim ze mas taky peknou suzinu, tak preju hodne kilometru.

-HARYS-
-HARYS- napsal 08.03.16 v 19:49 10b.

Dobrá volba! Stroj přímo určený na delší cestování! Ať to jezdí!!!

Rakosnicek.
Rakosnicek. napsal 16.01.15 v 22:21

Naprosto rozumná volba . Ať ti dělá jen radost a vypadá pěkně ta bílá barva

dedkoslavek
dedkoslavek napsal 25.11.14 v 12:06 10b.

dedkoslavek
dedkoslavek napsal 25.11.14 v 12:01