ČZ 250/471 (1975)

Vloženo 22.11.2014
Aktualizováno 10.11.2018

Moje druhá 471, tentokrát žlutá...nebezpečně žlutá

Motorka koupena od Mladík z Chomutova

První dojmy - Celkem pozitivní, ne vše na 100%, ale zase žádný vrak a hlavně je na papírech..tedy...TP v depozitu..bez TK...ale za slušnou cenu :-)

Motorku bych doporučil pro - Tahle motorka je nejvhodnější pro mě, a všechny ostatní srdcaře a rebely, který nejdou s proudem ovcí a prasat na porážku ,-)

Doplňky na motorce - Je tak nějak celá upravená..a bude ještě víc.

Potřeboval jsem stroj na lov machrů na R1čkách a Hayabusách, tak jsem sáhl po ČZ ,-)
Očekávání splnila, pouštím před sebe jen Ducati a Bimoty, jinak jsem králem všech silnic.
Motorka se cítí nejlépe u mě v garáži, a pak v serpentinách kde sbírá japonské skalpy.
S motorkou se dá parádně cestovat. Už mi několik zoufalců nabízelo svá Varadera výměnou za mou ČZ, ale já jim na ty tuctový krámy házim bobek.

2015
Ani nejmodernější současné výplody japonských továren nemají proti dílu strakonických soudruhů pražádnou šanci na úspěch. Rozhodl jsem se tedy pro radikální změnu jízdní pozice na mém stroji, čímž se doufejme o něco zhorší ovládání při jízdě a já zpomalím, což dá ubožákům s pestrobarevnými kelímky alespoň naději na to, že je již neztrapníme tolik jako doposud. Doufejme, že opět nenastanou trapné situace provádění kolektivních obřízek z důvodů ztráty cti, poté co jsme je s ČZ dočista zahanbili, tak jako jsme tomu byli již tolikrát svědky...Byla tedy zahájena operace "Chopper ve výstavbě" , kterážto momentálně stále není u konce ,-)

2017
Prodána kamarádovi

wsbk
wsbk napsal 22.12.15 v 23:05 10b.

Pavik
Pavik napsal 06.09.15 v 07:07 10b.

Je to moc fajn motorka

Kreuz88
Kreuz88 napsal 28.11.14 v 10:24

Díky, budu se snažit aby polykali prach a spálenej olej neboj

Eonymus
Eonymus napsal 22.11.14 v 18:03

super stroj. Jen je nech přivonět modravym obláčkům

Eonymus
Eonymus napsal 22.11.14 v 18:03 10b.

super stroj. Jen je nech přivonět modravym obláčkům