Kawasaki ER 6N (2009)

Vlastník JimMrJim
Vloženo 17.11.2014
Aktualizováno 30.1.2022

Moje vysněná. Koukal jsem po ní pěkních pár let. Podařil se perfektní kup a já to pak pohnojím...jen čtěte.

První dojmy - Můj první dojem jakožto začátečník je že to je obrovsky silnej stroj. Mám z ní fakt respekt. Jede to jak sviňa, ještě teď se celej klepu. Musím to vychytat, jezdit, jezdit a jezdit.

No dostal jsem hned facku, motka mi ukázala že nejsem žádnej Valentino.
Moje chyba, samozřejmě, rozjíždím se, poprvé, a hned do zatáčky a kopečka. Jak to mohlo asi dopadnout? Šlehnul jsem s tim o zem, praskla mi podsedlovka a odřený padací rám, zrcátko kaput :(( viz foto...
Bolí mě jen palec u nohy asi jak mi spadla padacím rámem na nohu...díky bohu jen za toto.
První jízda a hned tohle, já jsem takovej vůl :(
Takže sem poučen že musím dávat fakt bacha.
Motorku jsem zvednul a dobrý 3 hodky jezdil okolo komína a paráda ?

Tak paráda, už jezdím co to jde a jsem uplne nadšen. Je to super stroj a jsem rád, že jsem se rozhodl právě pro něj.
Ještě se zbavit poser proužků a budu spokojen. Chce to čas.

03.08.2017
Tak jsem tady po dlouhé době, tak něco napíšu.
Kawičku mám stále, to znamená třetí sezonu.
Budu se opakovat, ale jsem moc rád, že jsem si jako první stroj na naučení vybral Er6n!
Mám sice jen najeto cca 17.000 km, ale troufám si říct, že mě hodně naučila a můžu se považovat za motorkáře :D Chudinka je sice obouchaná, ale to je jen kosmetika, jinak je spolehlivá a starám se o ní poctivě.
Teda jen mi odešlo zadní světlo, byl vyčvachtanej drátek, tak se to zkusilo opravit, vydrželo to asi 500 km a pak to znova upadlo. Koupil jsem teda světlo jiné, nové, neorigo, ale s homologací,
každopádně je hezčí
Takže nováčkové, kdo bude tohle číst, nebojte se toho a klidně do ní běžte, je to super stroj!

parezi
parezi napsal 23.03.18 v 21:42 10b.

Dobrá volba! Já se k ní teď po cca 9letech vrátil...

JimMrJim
JimMrJim napsal 03.08.17 v 21:41

03.08.2017
Tak jsem tady po dlouhé době, tak něco napíšu.
Kawičku mám stále, to znamená třetí sezonu.
každopádně je hezčí

JimMrJim napsal 12.01.15 v 18:16

Díky moc

dopaa
dopaa napsal 12.01.15 v 17:08

Já to říkal na začátku je to mrcha divoká než se nechá zkrotit ale pak už je to paráda tak držím palce ať to jde dál v pohodě a klidu