Honda X 11 (1999)

Vlastník Pýř20
Vloženo 8.11.2014
Aktualizováno 11.9.2017

Zase Honda tentokrát něco klidnějšího

První dojmy - Nic jiného jsem ani nečekal, vše jak mám být, akorát dostane přes zimu novou fasádu. I přesto že má navrtěno kolem 100000 km šlpae perfektně. Akorát na tem fučí:-) To jsem si jaxi neuvědomil:-) ale už si zvykám:-)

Motorku bych doporučil pro - Pro ty kdo ji chce:-D

Doplňky na motorce - No dostal jsem to aj s kufrem, jen co jsem dokoupil byli nové páčka a záváží do řídítek

Bo je to Honda, a Honda je hodná. Borec co to měl předemnou to troškec natuil, spíš teda na oko, jinak udělal spojku a to se divím ale je klídek i za studena. Přes zimu, ještě udělám nový ohoz i s lafama aby byla krasavice. Krom toho že jsem vyměnil styřené hadice od vody, na centrální pružině vyměnil silemblok který byl vyčvachtaný, dal nový olej a filtr jsem zatím nic nemusel dělat. Jen bych chtěl sehnat boční plasty a kryt chladiče a vyměnit chladič tak nic jiného dělat nebudu. No možná to bude chtít udělat vntily. Jinak opravdu no problém. Jízada je pohodová, to jsem taky chtěl divočit mě už nebaví ale dá se taky

Pýř20
Pýř20 napsal 23.10.17 v 19:17

Petržel, co ti vadí?

Lubik2
Lubik2 napsal 12.09.17 v 09:23 10b.

Čau mám black birda, bez kapot nevíš z čeho máš ten spodní klín taky bych ho chtěl doplňit díky L.

petrzon
petrzon napsal 12.09.17 v 07:47 1b.

Prosím tě, přečti si to po sobě!