BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

asi polsední kilíčko s původním motorem

Vloženo: 27.02.2021, Uskutečněno: 27.02.2021, Zhlédnuto: 7x

Ven mě vytáhlo slunko a taky zpráva, že se zavřou okresy , takže to bylo na poslední chvíli, sluníčko pomalu mizelo v oparu a začal foukat vítr, na konci jízdy dokonce už pršelo. Trasa NBK, Poděbrady, Libice, Žehuň, Kolín, Polepy, K.Hora, Kačina, Svatý Mikuláš ztratil plášť , Týnec nad Labem, Jestřábí Lhota, Dománovice, Opolany , Libice, Pátek, Křečkov, Budiměřice a dom. Foto žádné, mazal jsem jak blesk do práce na noční Včera poslední jízda, stoprocentně, už se nedá pořádně a bezpečně jezdit, spojka se nechce odlepovat, zatáčky jsem některé projížděl bez kvaltu(řadit bez něj jde) a tak průjezdy v křižovatkách a utažených zatáčkách dost na pendrek. Do toho vůle a vibrace již zmiňované už nějaký ten rok a zhoršující se?v Inveltu mi říkali že pán měl s takovým motorem nalítáno 100tisíc a furt jezdil ale do zahraničí si netroufl, proto koupil myslím BMW F800GT na cestování do zahraničí.
Jestli bude republika zavřená tak si ani pro náhradní motor nebudu moct dojet . Uvidíme.
Smutné je a z čeho mám největší depresi je zadluženost této země, to že se tlupa vyvolených napakovala a pakuje mě tolik netrápí, doufám že boží mlýny udeří! Doufám že u voleb si lidi vzpomenou, co tady nařizoval pomatenec Hamáček a Babiš, jaké měli výjevy Bartoš s Rakušanem
Pokud budeme optimističtí a duševně v pohodě, budeme dýchat čerstvý vzduch a doplňovat vitamíny, přežijeme cokoliv Howgh
dole obrázky pěkných věcí
moje láska čtyřkolá a dvě krasavice 1200 a 1100 Breva. Když srovnám uložení zadního kola na Brevě a VFR 1200 F, Breva to má dost elegantní i když je to stará mrcha je furt sexy. VFR 1200 F má ten náboj dost široký
Ještě se mi docela zamlouvá BMW R1200R

kratop00 (3) napsal 27.03.2021 v 09:43

Rozhodně doporučuju jít do R1200R výkonově je to stejné jako guzzi ALE ten podvozek na BMW je luxusní to nejde s ničím srovnat. A když bude ještě s ESA tak není co řešit. Dnes má takový podvozek už jen GS GSA. Ostatní už mají klasickou vidlici s elektronickým fičurama, a to už není ono.
Fko na mě bylo slabé (jsem těžký balvan), proto jsem o něm nikdy neuvažoval.

elvis78 (133) napsal 28.02.2021 v 13:24

děkuji za ohlasy. Jinak jsem v noci koukal že asi nejlepší varianta Brevy by byla 1100 nebo 1200 IE čili se vstřikováním. Jsem totiž zvyklý nestarat se o nějaké karburátory a klapky
No a ty varianty se vstřikováním vůbec nejsou...jenom v Itálii a v Německu, jedna v rakousku

H1000 (7) napsal 27.02.2021 v 18:18

Taky mě to štve. V pátek při cestě domů z rachoty potkávám všechny ty nedočkavce na mašinách (bylo fakt perfektní a teplé počasí) přemýšlím o nasazení baterky abych mohl už konečně taky vyrazit. A ráno se dozvím, že je vše v pr... . Tak snad už to zase nějak přežijeme. Jak píšeš o těch božích mlýnech to s tebou souhlasím.
Jinak strojové vybavení máš krásné. Ať ti aspoň to dělá radost v této době.

elvis78 28.02.2021 v 13:21

Díky.

Pero2709 (2) napsal 27.02.2021 v 15:23

Ahoj , hezká škodovka 100 De luxe , to se dneska už moc nevidí a oko to potěší .. Sám mám doma Škoda Rapid 130 ... Na slunečné dni pár krát v roce ideální na kochačku . Jinak 2 kola vždy vítězí . Ať Ti to jezdí ...

elvis78 28.02.2021 v 13:21

Dík, rapid je dost ceněný zrovna jako MBX nebo Rko

DejvGSR (52) napsal 27.02.2021 v 14:44

Ahoj, tak takovou hle Škodověnku jsem měl, dokonce mě odvezla i k oltáři. Přesně tahle barva. Zlaté auto, všechno si na tom člověk udělal sám. VFR 1200 F posílá na zadní pohon 170 koní a 129 Nm krouťáku. O tom si ty Italky mohou jen zdát. Ty VFR najíždějí porce přes 100 000 km a v pohodě. Ale myslím, že volíš správně. Jsou to nádherné stroje a na tvůj způsob ježdění myslím perfektní. Kokal jsem na tvoje mašinky, klobouk dolů.

elvis78 27.02.2021 v 14:51

s tím krouťákem to máš pravdu a s tím mým ježděním taky

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023