BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 24.02.2021, Uskutečněno: 24.02.2021, Stav tachometru: 81000 km, Zhlédnuto: 7x

vzhledem k tomu že jsem si vzal krátkou dovču a doma už mě to nebaví a každý den plánovat výlety pro kluky je taky docela náročné aby děcka člověk odrthnu(spíš toho staršího) od PC a televize, tak jsem pořád koukal na aladina a kláru a furt to sluníčko nikde a já chtěl vyrazit pro změnu sám na motorce. A protože dneska mělo být nejtepleji a malýho se mi podařilo po obědě uspat tak jsem dofouknul gumy a vyrazil pro benál do poděbrad na samoobslužnou benzinu a fí na Kolín, pře Č. Pečky na K.Horu a na Ledeč, Podhradí, Vlastějovice, Zruč, Kácov? kde je ale zavřený most a tak jsem utřel hubu místo Hubertuse z pivovarské prodejny. celé to objel a jel domu zase směrem na Uhl.Janovice. do Kácova jsem ale přece jen objížďkou zajel ale už měli zavřeno. 220 najeto. V Nymburce odpoledne 8°C, v Ledči 12°C a kráásně. Na vlhku mi gumy kloužou, na suchu je to v cajku. Přední je stejně sjetá, až bude ta výměna motoru tak bude i přední guma. Celkově najeto 81tisíc
p.s.: motorku jsem nezazimovával, jen jsem napíchnul baterku a na střídačku s baterkou ze š100L dobíjím

SlimM (48) napsal 01.03.2021 v 17:56

Ten dřevěný most je v Chřenovicích-Podhradí?

elvis78 02.03.2021 v 14:42

Ano, v Chřenovicích jsme si na rok půjčili chatku, na levém břehu

Milan1963 (272) napsal 25.02.2021 v 17:26

Pěkný výlet.

elvis78 26.02.2021 v 08:28

Díky, včera jsem měl cuky zase, jenže nakonec zvítězila rodinka

DejvGSR (52) napsal 25.02.2021 v 15:47

Nemůžu si pomoct, k tobě by se bezvadně hodilo VFR 1200 F. Třeba tě trochu popostrčím
No v plánu toho máš dost. Každopádně držím palce, ať vše dopadne dle tvých představ. Jako malý kluk, ještě za totáče, měl jsem celkem slušnou zbírku mašinek a vláčků - TT, myslím, že se to tehdy dělalo především v NDR. Jinak měli i krásné plastové modýlky vojenské techniky a náklaďáků. Vždy, když jsme jeli na tábor do Belinu, něco jsem si přivezl. A jakou jsem měl z toho radost. No nic, třeba budu mít možnost vidět tvojí soukromou železnici. Do jedné stopy bych se měl vrátit kolem dubna, snad jsem vybral dobře.

2 reakce

elvis78 26.02.2021 v 08:33

a koukám že nemáš ani jednu aktivní motorku, co bude, BMW R nine?

elvis78 (133) napsal 25.02.2021 v 13:24

Jinak dneska konečně asi už od 12:20 svítí slunce i tady
já si dělám radost jinde po dávkách(modelová železnice), motorku jinou si nemůžu dovolit. Na talíři mám ještě stále tuto. Motor mám už rok u jednoho kluka schovanej. Tento mlátí, spojka je za zenitem, někdy lepí ale hlavně konstantní rychlost na tom je hotový muka pro uši, to vypadá že se motor rozpadne a je to šíleně ucukaný. v zátahu a deceleraci ne. dále vyměním gumové tlumení v řemenicích a asi půjde na lak ale to ještě uvidím. Vše po daních
a původní motor asi rozlousknu. Uvidím.Zajímá mě co má za problém i když je to všude na fórech hojně popisované téma

DejvGSR (52) napsal 25.02.2021 v 07:51+1

Ahoj, opět krásná místa. No kdybych měl na čem, stejně nevyjedu. Tady inverze, teploty od 0 do +6. Kde berete to sluníčko a teplo nad 10 stupňů. Co je s motorem, generálka, jiný motor... Neuvažoval jsi i o novější generaci motorky? Udělat si velkou radost v téhle podivné době.

Milanek13 (48) napsal 25.02.2021 v 07:30

Já ještě nevyjel

KrtekBazi (2) napsal 24.02.2021 v 23:45+1

Tak to jsi pašák,slušná porce km na unor, Já jsem doma od zítřka a taky se někam chystám.

zeke11 (138) napsal 24.02.2021 v 21:29

Tak motor půjde ven..??

elvis78 25.02.2021 v 13:39

je to mlátička, na volnoběh a nejvíc celý celek-převodovka s motorem mlátí při konstantní rychlosti v obci, to je hrůza hrůz že se bojím že se něco rozletí při tý konstatě a tak jezdim bu´d bez kvaltu do obce nebo osciluju

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023