intercars_duben

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 27.5.2018

Vloženo: 26.03.2021, Uskutečněno: 26.03.2021, Zhlédnuto: 166x

Aniž bych koukal na stránky www.kontrolnibody.cz vyrazil jsem opět tradičně na Sázavu, přes Poděbrady, Pňov, Kolín, Č. Pečky, Kutnou Horu, Bohdaneč, Ledeč, Nová Ves u Velkých Kralovic, Vlastějovice, Cyránův Ostrov( velmi pěkný bod) najděte si , stojí minimálně za projetí, Zbraslavice a zase do Kolína přes K.Horu a Č.Pečky, Ovčár, O plánek, Libice a dom. S lepicí spojkou jsem si poradil, že odpadávala po zatlačení na řadičku, takže jsem si to nakonec i užil, v rámci možností. 190 najeto.
Fotky pořízeny novým přistojem Xiaomi Redminote 8. 16:9. Vkládal jsem to z telefonu v plném rozlišení

SlimM (34) napsal 28.03.2021 v 09:17

Máš odvahu, takhle vyrazit přes hranice okresů. Kolik že jich bylo?

2 reakce

elvis78
elvis78 28.03.2021 v 14:04

Jinak do KFC na výlet nejezdime ale do nejmenovaného lesa v okolí Kolína, nechci prozradit aby to tam pak nebylo jak na Václaváku

KrtekBazi (1) napsal 26.03.2021 v 21:36

Jo dneska bylo krásně,já dal dnes 120km a včera 100.Bohužel na mě včera při manipulaci do vrátek motorka upadla a mám pěkně pochroumanej kotník že jsem nešel ani do práce.Ale na motorku jsem zase dneska vlezl a docela pohoda.

1 reakce

elvis78
elvis78 27.03.2021 v 06:30

jejda. No ty karamboly na dvorku, to je něco, mě jednou takhle spadla tyč od vrat na srnku ale na držák topcase.Je tam razítko.

• asi polsední kilíčko s původním motorem

Ven mě vytáhlo slunko a taky zpráva, že se zavřou okresy : , Týnec nad Labem, Jestřábí Lhota, Dománovice, Opolany , Libice, Pátek, Křečkov, Budiměřice a dom. Foto žádné, mazal jsem jak blesk do práce na noční B-) Včera

Vloženo: 27.02.2021
    Uskutečněno: 27.02.2021
  • sezona nesezona Sazáva

vzhledem k tomu že jsem si vzal krátkou dovču a doma už mě to nebaví a každý den plánovat výlety pro kluky je taky docela náročné aby děcka člověk odrthnu(spíš toho staršího) od PC a televize, tak jsem pořád koukal na al

Vloženo: 24.02.2021
    Uskutečněno: 24.02.2021
  • prasečí rodinka za Týncem

Včera jsem se vychrápal a skočil na srnu, dotankoval na benzině a vyrazil se projeti. Na focení jsem kašlal, téměř. Trasa: Budiměřice, Netřebice, Činěves,Městec Kr., N.Bydžov, a dnes už parádní silnicí přes Nechanice, Do

Vloženo: 03.10.2020
    Uskutečněno: 02.10.2020