BMW F 800 ST (2007)

Aktualizováno 25.4.2023

Deník motorky
Nalezeno 211 záznamů

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023
  • Sázava, Vysočina a kousek Moravy

Po rodinné tuzemské dovolené byla veliká chuť alespoň něco z toho projet na motorce, původně jsem to chtěl natáhnout do Polska ale musel jsem čekat až šéfová přijde z práce. Takže výjezd aaaaaž v 16:40 asi. Návrat viz ob

Vloženo: 15.08.2023
    Uskutečněno: 14.08.2023
  • noční jízda Hřensko a zpět

připravil jsem věci na dovču, rakev na střechu nainstaloval vč, zahrádky, nosič na kola na kouli jsem nasadil, opravil píchlý kolo u bicyklu a ještě jednu rezervní zalepil, dofouknul kompresorem všem kola a pak, již na m

Vloženo: 05.08.2023
    Uskutečněno: 05.08.2023
  • poprvé s batůžkem dvanáctiletým

Moje motoboty mu byly malé, takže kecky, zimní kalhoty nbez vložky a zimní civil bundu, poprvé jel ve své helmě na babettu nebo motokolo jenže do ní foukalo pod dioptrické brýle takže návrat a nasadit moji druhou helmu z

Vloženo: 27.07.2023
    Uskutečněno: 27.07.2023
  • lanko mejd in dojčland a pojezd

Konečně dořešeno lanko spojky. Původní zaslané bylo na jiný stroj a mělo jiné délky, takže nepoužitelné(zřejmě pro f650). Takže vratka přes kód do zásilkovny a když už jsem to bral od Altmann.cz tak jsem si počkal na lan

Vloženo: 23.07.2023
    Uskutečněno: 22.07.2023
  • Spojkové lanko

komedie... co k tomu dodat. jeden eshop mi tedy poslal lanko, jenže je jaksi asi na F650GS. Takže jediné řešení bude výměna za jiný nebo vracečka lowe B-) a to bude asi na dýl, Uvidíme. sere mě to. A když se podívám na

Vloženo: 23.06.2023
    Uskutečněno: 23.06.2023
  • ne, prostě neděle nebude bez šrámu a karma byla

Musel jsem vyzkoušet nástavec plexi... a noha už je skoro v pohodě B-) Manželka se syny vyrazili koupit koloběžku a boty a pak že půjdou se nezdravě najíst do Mekáče B-) nevim co na něm vidí, řikám , máš moji kartu, j

Vloženo: 11.06.2023
    Uskutečněno: 11.06.2023
  • neděle mi nebyla souzena

Anděl strážný mě opustil a nebo to byla tak trochu karma B-) Po včerejšku v neděli už nepojedu. Všude samej cyklista(že jsem taky blbec nejel na kole s davem) všude samý výletník. Chtěl jsem to natáhnout na Ú/O, Č.Tře

Vloženo: 29.05.2023
    Uskutečněno: 29.05.2023
  • Ať je teplo nebo zima...

...na motorce je vždy prima, teda skoro vždycky Neplánovaná akce dost pozdě, asi kolem 16:00, možná dýl. Byl jsem jako papiňák a potřeboval jsem utéct od všedního života. a kam jinam, že. Opět Krušné hory. A zase poč

Vloženo: 19.05.2023
    Uskutečněno: 19.05.2023
  • Nirvána pátek dvanáctého

Upozorňuji na nudný a dlouhý text B-) Tato vyjížďka byla konečně zase o emocích... ve čtvrtek v práci na noční se mi, podle předpovědi počasí, zrodil v hlavě plán, že se pojedu projet...ale kam :-| , no po chvilkách

Vloženo: 14.05.2023
    Uskutečněno: 12.05.2023
  • Dnešní pokus

Nebyl nic moc, vítr stálý, žádnej hic jak jsem si myslel ale plán byl. Nakonec se mi moc nechtělo nikam daleko, když jsem byl za Kolínem říkal jsem si proč jsem nejel po Labi směr Děčín nebo tam někam. No nakonec jsem od

Vloženo: 30.04.2023
    Uskutečněno: 30.04.2023
  • Jarní Retrogaráž

Tak jsem se vychrápal po noční, nasnídal se vánočkou s nutelou(vím jsem prase) a zapil dvojitým pressem , oblékl se a s malým synkem skočili do piksly a dojeli do Lysé nad Labem. Zaparkovali auto a šli na čumendo. Někteř

Vloženo: 22.04.2023
    Uskutečněno: 22.04.2023
  • Neděle

Tak po nedělní dámské gruppen návštěvě, včetně kadeřnického zákroku na mé hlavě skoro bez vlasů, jsem pak skočil na srnu a jel na východ. Počasí jako na houpačce, pršelo naštěstí vždy tam, kde jsem už a nebo ještě nebyl

Vloženo: 18.04.2023
    Uskutečněno: 18.04.2023
  • velikonoční podvečír

to nutkání bylo velmi, velmi silné, sice mě bolela hlava dokud jsem nepolk výjimečně pilulku, zprovoznil jsem myčku na nádobí než přijdou náhradní díly a mazal ven. Motorkáři se spíš vraceli z vyjížděk a tak byl na silni

Vloženo: 11.04.2023
    Uskutečněno: 11.04.2023
  • járo je tu

dopolední chvilka poezie podle Karla Hynka Máchy :-D , z počátku se mi hlavou honila písnička WANNA BE STARTING SOMETHING’ od Michael Jackson která je dost plná energie jako ty sluneční paprsky které se draly skrze opar

Vloženo: 22.03.2023
    Uskutečněno: 22.03.2023
  • Rajt

Tak stejně jsem se nedočkal více jak 13,5°c a nejméně 6°c což není žádná hitparáda ale už to bylo veselejší a všude sucho bylo. Cesta byla na Libici, Opolany, Žehuň, Žiželice, Hradišťko II, Kundratice, Tetov, Kolesa, Kla

Vloženo: 18.03.2023
    Uskutečněno: 18.03.2023
  • Po roce ruční mytí

Po včerejšku byla jako prase, holka moje poslepovaná tak jsem ji u depa umyl. B-)

Vloženo: 15.03.2023
    Uskutečněno: 15.03.2023
  • Počasí mě neodradí ale překvapit dokáže

Absolutně jsem ignoroval předpověď a v 16: 15 vypálil směr Choceň, klikaticemi jak mám ve zvyku. Dojel jsem zadem k Vys. Mejtu, tam si dal pauzu a jel zpět na Holice, Sezemice, Přelouč. No, začlo pršet, za Pardubicemi m

Vloženo: 14.03.2023
    Uskutečněno: 14.03.2023
  • crash bočního panelu

Mylí deníčku, včera jsem lepil boční panel z motorky a upadl mi na zem, křach pěkně na roh který mi vychází k noze po směru jízdy,a teď je poslepovanej jak porculánová váza. Na to že to má být ABS plast, je to křehký jak

Vloženo: 17.01.2023
    Uskutečněno: 17.01.2023
  • obhlídka stroje

Píchl jsem bramboru na nabíječku, odstrojil boční kapoty i kvůli opravě a zjistil jsem že jsem měl chladič vyskočený ze silentbloků. Tak už je zpět. Dále jsem zkusil autosol kyselinu na svody. Uvidíme co to udělá. foto

Vloženo: 16.01.2023
    Uskutečněno: 16.01.2023
  • Na Štědrý den jsem nikdy nejel

Tak jsem jel pro benzín do kanystru a do motorky a neodolal jsem se projet do Kolina, na Starý Kolín, K.Horu a na Bečváry ale kousek za Č.peckami opět na Kolín, Žehuň, Opolany, Libice a dom. A v Kolíně jsem potkal nějako

Vloženo: 24.12.2022
    Uskutečněno: 24.12.2022
  • PF2023

Kolegové kamarádi přeji Vám krásné Vánoce, hlavně pohodu, do nového roku naději , optimismus a dobrý rozhled, zdraví především :-DD

Vloženo: 24.12.2022
    Uskutečněno: 24.12.2022
  • Konec

Tak jsem nabíječce ustřihl krokodýly a nasadil na pocínované konce malý konektor který vleže do zásuvky na motorce, a ono to přesto nedobijí, jen po otočení klíčku a pár minut po vypnutí. Tak jsem se nasral a jel jsem se

Vloženo: 21.11.2022
    Uskutečněno: 21.11.2022
  • Plán a očekávání

Naplánoval jsem si to hezky ale teplo nakonec takové nebylo a foukalo trochu. Dělat se mi nechtělo a tak jsem prostě odpoledne jel. Topení do rukou jsem použil už od Doks. Trasa skoro jako minule, ale až na Podkováň a K

Vloženo: 02.11.2022
    Uskutečněno: 02.11.2022
  • Bohovské počasí i ve čtvrtek

Velmi rychlé přesuny s rychlostí pro mě ne běžnou se konaly ve čtvrtek abych stihl nástup na noční. Opět Liberecko, na Benátky, pak přes Brodce do Krnska, a pak tím údolím co vede až do Podkováně, ale pak na Katusice, Žď

Vloženo: 28.10.2022
    Uskutečněno: 27.10.2022
  • božské počasí v úterý

Včera bylo bohovsky, táta se nabídl, že když žena bude odpoledne v práci, že pohlídá ať se jedu projet, no tak jako co se budu zdráhat, že? Práce na garáži nemá nohy a neuteče, to broušení a hoblování prken je taky dost

Vloženo: 26.10.2022
    Uskutečněno: 25.10.2022
  • Zajetí mnove zadní pnojmatiky

Tak jsem poopravil střechu na garáži a pak mazal do servisu pro kolo, konečně si tu starou nechali, taky to stalo 357, - peněz, závaží uvnitř jedno malé ale venku na pohledové straně asi 10 cm pruh závaží, no tfuj.Kolo v

Vloženo: 17.10.2022
    Uskutečněno: 17.10.2022
  • milý deníčku

Včera jsem na babetě odvezl zadní kolo a novou pneumatýči do BestDrive, v pondělí to snad bude a já se pojedu projet, poněvadž mám dovolenou Nová papuče Dot 22 a stará 15 :-DD to to letí Ještě jsem objel pekařství a ře

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.10.2022