BMW R 1100 GS (1999)

Aktualizováno 8.3.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 30 záznamů

Guzin
Guzin napsal 03.07.22 v 19:09 10b.

Zdravím, hezky napsaný článek. Motorka excelent, značka BMW nabízí mnoho motorek, současně až neuvěřitelnou škálu modelů, Ale, současné modely jsou tak technicky vymustrované že , Ale nebudu mudrovat. Toto je motorka tak jak ještě má vypadat. Sám jezdím současně BMW F650 Scarver CS, úsměvné, ale také spadá do pertfolia jednoduchých a spolehlivých motorek. Tak že Vám fandím že sedláte tento model, ryzou a spolehlivou motorkářskou legendu. Mnoho šťastných kilometrů, a myslím že jednou asi to GS osedláte, když ne ne trvalo, tak se na předváděcích jízdách BMW na ni projedete tak jak jsem to udělal i já. Zdravím Guzin.

Kukkan
Kukkan napsal 26.03.19 v 12:22 10b.

Super popis a hodnocení. Na něčem podobném jezdí kamarád - a skoro jsem měl pocit, že to hodnocení napsal on. Takže na té 1100 asi něco bude...

janogsx
janogsx napsal 01.07.17 v 02:30 10b.

Ďakujeme za pekný popis. Super.

Potok01
Potok01 napsal 25.03.17 v 10:41 10b.

Dobrý stroj s dobrou ženou. Přeji tisíce šťastných km.

spike-cz
spike-cz napsal 24.03.17 v 18:11 10b.

street-dog
street-dog napsal 07.03.17 v 08:19 10b.

Hezký GSo a popis taky sedí

Clostridia napsal 19.07.16 v 18:51

-Jandys- > když jsem kdysi poprvé montovala kufry a vrtala díry, moc jsem vlastně nepřemýšlela o tom, jak moc ji dovedu naklonit. Asi jsem se trefila akorát.

-Jandys-
-Jandys- napsal 18.07.16 v 22:38 10b.

Věřím všemu co je výše napsáno Když jsem viděl jak tu "tlustou němku" vodíš v klikatých cestičkach naživo a s kufry téměř drhnoucími po asfaltu ,nemám o té motorce a i tvému řízení pochyb Tak teda modro-bílá vrtule toč se toč

owenovic
owenovic napsal 26.06.16 v 13:18 10b.

Pěkné a poctivé endurko taky už se chystám , že přejdu na něco jiného. At slouží a jezdí bez poruch

elvis78
elvis78 napsal 13.06.16 v 18:45 10b.

Možná ke GS také dospěju.Včerejší výlet mě k tomu popostrčil zas.Karden skvělá věc Ta výměna švába, to je zajimavá tuning Holka šikovná

ropr0812
ropr0812 napsal 14.05.16 v 07:37 10b.

Pěkná motorka, pěkné a humorné počtení.
Fakt dost dobrý.
A Rumunskej cestopis
Tak ať Helga šlape jak hodinky.

fanty
fanty napsal 30.03.16 v 20:23 10b.

Pěkně jsi to popsala. Ostatně psaní ti jde a přenášet do nich svoje pocity, jakbysmet

Seeker65
Seeker65 napsal 12.03.16 v 08:19 10b.

Respekt, proti Tobě jsem jenom parodie na motorkáře

Clostridia napsal 24.10.15 v 19:51

Docent> Děkuju tvoje novější Brambůrka bude mít asi méně negativ než tahle stará. S novější bych byla nejspíš také méně kritická, o tom se ale přesvědčím až na ni našetřím. GS je takový univerzál a to s sebou nepřináší jen ta plus, to už taky vím.

O tom, že to k ní do stáje chce další koně žádná. Tam ale narážím na věčný problém s velikostí stáje a množstvím prostředků tak jako většina z nás.

docent
docent napsal 21.10.15 v 15:50 10b.

Moc pěkně napsáno
Taky jsem rozšířil svou sbírku o bramboráka, ale takhle pěkně jsem to nenapsal.
Ono by to ode mne ale asi znělo jako ta "óda", protože jsem moc negativ nenašel - ořechy nelouskám, naučil jsem se jezdit v terénu (lehkém) - zkrátka očekávání předčil.

Ale já to mám jednodušší, protože si můžu v garáži vybrat, na co mám zrovna chuť

Ať ti i nadále dobře slouží...

Clostridia napsal 24.11.14 v 16:25

Anti> Díky tyhle "ódy na GS" taky nemám ráda. Z části jsem ho chtěla i proto, abych se přesvědčila co je na tom pravdy, že je to "poslední a jediné co kdy budu chtít". Mám ji ráda, je to dobře odvedený kus inženýrské práce, ale jakmile si člověk sedne na něco jiného, chápe, že to nemá všechno.

Anti
Anti napsal 24.11.14 v 16:15

Hezky se to četlo.Žádná "óda na radost",ale pěkně poctivě pozitiva i negativa. Jsem rád,když si člověk zachová soudnost...

alexander
alexander napsal 27.10.14 v 18:55

to pojede pořád,sice to netlumí,ani moc nejede,ale přežije to všechno..přeji hodně pohodových km

mardock
mardock napsal 21.10.14 v 20:17

však ano, ale tlumiče jsou většinou po smrti a i třeba já jsem měl předpětí na nejmíň a i tak to je tvrdý. Uhoupaný jak Tiger to nebude nikdy.

Clostridia napsal 21.10.14 v 17:44

mardock> myslela jsem spíš předpětí pružin a zadní tlumič. Nikdy jsem na velké nastavování nebyla, ale jak jsem zhýčkaná houpavým Tigerem, tak mi to příjde takové dost tvrdé.

mardock
mardock napsal 21.10.14 v 15:56

Jo popsala si to celkem dobře-myslím ty první dojmy. Pokud máš původní tlumiče, tak tam už toho moc nenastavíš

MičBjukenen
MičBjukenen napsal 21.10.14 v 07:53

Cha cha fakt hezky čtivá recenze, kterou si napsala. Gratuluju k získání Báwa a užívej každej km, je to totiž pak závislost a bude tě to bavit víc a víc a víc . . . . . . . . a ještě víc.

Sema
Sema napsal 20.10.14 v 22:30 10b.

Vypadá moc hezky. A je to super motorka. Tak ať Ti slouží k naprosté spokojenosti.

Peťan7
Peťan7 napsal 20.10.14 v 22:26

Supr dík leťim se změřit

Clostridia napsal 20.10.14 v 21:49

Peťan7> Nemusíš být dlouhán. Já sice měřím 180cm, tak se mi to povídá, že ale myslím, že na to můžeš pohodlně sednout i se 170cm, snad i méně. Akorát navléct se do sedla chce správný grif. Na semaforech stojím pevně celým chodidlem a nohy nemám natažené. Na Tigeru ve stejný situaci balancuju na špičkách

Jiri_V
Jiri_V napsal 20.10.14 v 21:11

Ahoj,
koukám na tvoje nově vložené hodnocení a recenzi.
Tak ať ti "Hroch" dobře jezdí...

Peťan7
Peťan7 napsal 20.10.14 v 20:57

Ahoj uvazuju taky o podobným cesťáku a GSko mě zaujalo ale boužel nejsem nějakej dlouhán a nevím zda bych uněj dosáhl na zem, kolik bych měl tak mít abych v lepším případě stál na špičkách na semaforek ? Dík

p55p
p55p napsal 20.10.14 v 20:22

No konecne jsem se o ni neco dozvedel. Teda o te motorce, ale i o tobe ty technofile
Dik za recenzi, dobre popsano.

chorcheee
chorcheee napsal 20.10.14 v 20:05

Ahoooooooj! Telepatie koukám funguje. Řekl jsem si, že se dnes po čase podívám, co máš nového a ono motorku . Tak ať slouží

Petr_TA
Petr_TA napsal 20.10.14 v 20:03 10b.

Velká gratulace a respekt
Velmi dobrá recenze