Kymco Xciting 400 (2015)

Vlastník double-J
Vloženo 17.10.2014
Aktualizováno 17.3.2015

Geniální skutr, který jen překvapuje...

Motorka koupena od FIRMA:Auto-Moto Riegger (Praha 9-Prosek) - Po prvních 100 km musím říct, že jsem s výběrem rozhodně nesáhl vedle!

První dojmy - Výborně vyladěný výkon, akurátně agresivní brzdy, příjemný, i když nepatrně tužší podvozek a velmi pohodlný posez. Sportovní, dynamický!

Motorku bych doporučil pro - Do města i na delší cesty, plánuji i výlet na delší trasu, taková menší dovolená a věřím, že i to bude velmi příjemné.

Doplňky na motorce - držák iPhone 5 na řídítkách, chystám výfuk TurboKit

Průměrná spotřeba - 4.04484 l/100km

Po prvních kilometrech musím potvrdit správnost prvního dojmu. Podvozek je příjemný a dobře sedí, brzdy jsou dostatečně ostré, dobře dávkovatelné, funkce ABS je velmi dobrá. I při krizovém brždění je možné skútr dobře ovládat.

Při první jízdě ještě za chladného počasí mě dokonce trochu překvapil nástup výkonu, ale po krátkém driftu jsme se dohodli (se skútrem), že pojedeme klidněji :) Je přeci jen lepší nejprve opatrně zajet, než to hned rozbít...

double-J
double-J napsal 13.03.18 v 20:43

Koupil jsem ho ve www.kymco-praha.cz (složený z komponent R.A.M.).
Foto dát nemůžu, protože skútr už nemám ;) Ale není problém ho zajistit.

premio
premio napsal 06.09.17 v 12:38 9b.

Mohl by is prosím hodit foto držáku na mobil, případně odkaz na koupi?
díky

double-J
double-J napsal 09.08.16 v 07:33

Nn, mám jen 400 a příští rok bych měl mít AK550. Jinak co se barvy týče, v ČR je žlutý pouze jeden, proto jsi ho nejspíš ještě neviděl, jestli jsme se nepotkali :D

kobra33
kobra33 napsal 02.07.16 v 07:50 10b.

Zvláštní barva na Kymco, ve žluté jsem ho ještě neviděl . Takže máš 2 Kymca, 125 a 400?

mokomido
mokomido napsal 29.03.16 v 02:06 10b.

Žlutá se mi líbí