Honda CB 600F Hornet (2010)

Vlastník prcek80
Vloženo 2.10.2014
Aktualizováno 2.11.2018

Klasický, ověřený naháč. Na lítání kolem komína jasná volba.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I)

Honda CBF 600S: 3 kousky mi vyfoukli přímo před nosem tak jsem to vzdal :-D
Yamaha FZ6 S2: nějak mi žádná aktuálně nabízená nepadla do oka.

První dojmy - Navzdory dvoumetrové postavě jsem se na to poskládal bez obtíží, po letech strávených v plechovce jsem na Horneta šel opatrně, s patřičným respektem. Navíc první svezení kolem 5ti koruny proběhlo na mokru. Po těch letech zpátky v sedle, no co budu povídat, úsměv od ucha k uchu :-D

Motorku bych doporučil pro - Asi každýmu, kdo chce kvalitní motorku spíš na okresky (cestovat bych na tom asi daleko opravdu nechtěl), nebál bych se ani pro začínající, nebo vracející se piloty (jako já), když to budou držet s rozumem mezi 4-8 tak je to v pohodě, pak už to začíná být docela fičák :-)

Doplňky na motorce - RD Moto Slider, CNC páčky HongKong, Zrcátka z Aprilie Tuono (pokud si stěžujete na výhled vzad, jděte do toho)

Prostě Honda, navíc Hornet.
Někomu se to líbí, někomu ne, jeden nadává na masku, jinej na výfuk na spodku motorky, jinýmu se o tom zase sdají sny.
Je to věc osobních preferencí každého soudruha mě se prostě líbí.
Obavu jsem měl trochu z posezu, protože mám 2 metry, po zjištění, že je lautr jedno, jestli sedím na CB 600 F, nebo CBF 600 S, či FZ6 jsem začal hledat vhodného kandidáta.
První věc - ne černý proboha, těch tu lítá na každým rohu spoustu. No a tím jsem vlastně skončil Acida mi někdo vyfouk před nosem a pak dlouho nic, nakonec jsem měl ale štěstí.
Stříbrnka z Italie. Rychle zamluvit moto než mi to zase někdo vyfoukne, skočit do dodávky a hurá se na něj mrknout.
Trochu jsme se pozdravili, prohlídli, projeli a už jsem ji cpal do auta

První sezonu máme zdárně za sebou, najeto nic moc, okolo 3000 km, bez závad, nehod, ale za to plno srandy. Užil jsem s ní spoustu srandy na okreskách, na dálnici jsem byl snad jednou, za to jízdy v dešti jsem si užil požehnaně. Během sezóny přišla na řadu výměna zadní gumy, která měla nejlepší za sebou, a taky přišla řada na batůžek po roce provozu musím uznat, že to umí i docela letět, byť nejsem letec, spíš polykač zatáček v cestovně-sportovnějším tempu, tak si nechá výtečný podvozek líbit opravdu hodně. Výborná volba do začátků, motka mi moje chyby sice dala jasně najevo, ale k zemi jsem se nakonec neporoučel, takže za mě super.
Už vyhlížíme lepší počasí, odzimováno a odservisováno už máme
Spoustu zábavných kiláku všem.

Klose
Klose napsal 16.05.16 v 07:38 10b.