Suzuki GSX-R 1000 (2002)

Vlastník viktor28
Vloženo 28.8.2014
Aktualizováno 22.5.2023

Je to dost silná motorka , aspoń proti FZS 600. Teprve si na ni zvykám, mám najeto necelých 2500 km.

První dojmy - Z počátku velký respekt ale postupem času si začínam zvykat. Od spodku opravdu táhne hodně aspoń proti Yamaze FZS 600 . Pri malých rychlostech se docela zavirá , jinak do ruky mi hned nepadla a ted když mám vyjet na projiždku , už se docela těšim.

Motorku bych doporučil pro - Zkušeným jezdcům co už maji nekolikaleté zkušenosti.

Doplňky na motorce - Ladený výfuk,

Uz se mi davno libila ale zacal s motorkami teprve v roce 2010 , tak jsem si koupil FZS 600. Je to vyborna motorka pro začátečniky , dost jsem se na ni naucil i kdyz taky vysypal. Bylo to v mensi rychlosti, zatacka na levou ruku. Co se tyka K2 brzdy velmi dobre , podvozek vynikajici, ulozny prostor , vejde se tam dost veci vcetne knotu na defekty / uz jsem mel 2 / Taky pul litra piti a mala svacinka. Se spolujezdcem jsem jeste nejel.Masinu mam od brezna letosniho roku. Servis mi dela kamoš a spotreba kolem 7 litru . Jezdim často na cervenohorske sedlo , najedu kolem trista kilometru a docela v pohodě .

gsxr1000r
gsxr1000r napsal 28.08.14 v 20:22 10b.

Mam stejny letadlo za me jasnych 10b-krasna...

owenovic
owenovic napsal 28.08.14 v 19:44 10b.

parádní strojovna,at jezdí jak má jasných 10. A hlavně opatrně