Yamaha BT 1100 Bulldog (2005)

Vlastník jackpaci
Vloženo 24.8.2014
Aktualizováno 28.7.2016

Bulldoček je mů vytoužený kousek ,odjakživa mám slabost pro Choppery ,ale na to se cítím ještě asi moc mladej ,tak jsem se před pár lety rozhodl pro tenhle úžasný stroj a... dnes ho konečně mám :)

Yamaha V MAX: Maxe si stejně jednou koupím ,ale ještě jsem k němu asi neuzrál ,obávám se že bych se s ním trápil... ,brutální výkon a krouťák a brutálně nestabilním rámu... a ještě k tomu žere jak mlejn ,ale svým způsobem je to pro mě jeden z vrcholů :)

První dojmy - Zase pro změnu stroj ze kterého dosáhnu na zem patami :D ,po prvních 250 Km se začínám sžívat a zvykat si že ve předu nemám 21" ,ale pouze 17" ,takže mě zprvu pár vlnek na asfaltu trošku vytrestalo ,ale už jsem to nějak překousnul a nacházím charakter Bulldoga :)

Motorku bych doporučil pro - Moto vhodné pro mladší lidi kteří mají slabost pro choppery ,ale zároveň chtějí něco s trochu sportovním designem a občas si vychutnat zatáčky :)

Doplňky na motorce - Při koupi: padáky ,boční kufry ,vyhřívané rukojeti.
Já jsem si tam dodal top case abych nemusel tahat svačinu do práce a náhradní fusekle v těch velkejch kufrech :D
V průběhu prvního týdne jsem ještě nainstaloval alarm.

Jak bylo řečeno... ,tak trochu Chopper s atraktivním designem a tak trochu naháč s velkým srdíčkem z Choppera.
Nechá se v klídku bublat 1500 ot./min. a jedním otočením plynu se bez váhání a cukání rozhejbe... :rozjezdy na dvojku (pokud neni nutno rychle zmizet) ,rozsah pětky : 50 - 190 Km/h .Zkrátka pohodovej bublák se kterým se nechá jet lehce sportovní a technická jízda :)
Co se týče brzd tak to jsou zmije z R1 ,to asi mluví za vše ;)

7.9.2014. Tak najeto cca. 1000 Km a stále mě překvapuje :) .
Podvozek krásně tuhej a poserpruh vpravo pomalu ,ale jistě mizí hezky bez kroucení ;) .
Co se týče výkonu tak testováno na starém zvlněném letišti kde ještě na trojku byla tendence vyhazovat přední kolo do vzduchu :D .

18.10.2014. V tuto chvíli najeto 4000 Km. Standartně jako u všech předchozích motorek tak i s Bulldogem po 3 tis. Km mohu říct že už se mi dostal úplně pod kůži.
Jsem opravdu spokojenej ,technicky vše zatím v naprostém pořádku a jízdní vlastnosti jsou naprosto uspokojující!!!

15.3.2015. Seřízeny ventily ,předtím vyměněny komplet provozní kapaliny. Překvapivě začal ventil cvakat po zahřátí motoru , po seřízení je klid ,takže sezona hezky začíná

28.7.2016. V mých službách nalítáno cca. 26 tkm bez defektu ,pouze poctivá údržba a periodické seřizování ,jo a taky odstranění AIS ventilu :D .Zatím mnou nejolítanější a nejspolehlivější stroj doložený ujetými km :)

jackpaci
jackpaci napsal 29.03.15 v 11:51

The_Rock
The_Rock napsal 27.08.14 v 09:48

Souhlasím s Tvým komentem v záložce " Motorku bych dioporučil pro" - měl jsem jí tak v hledáčku, tak ať slouží!

jackpaci
jackpaci napsal 25.08.14 v 06:37

Pohodička ,motorku na těchto kolech už jsem v minulosti také jezdil ,akorát pravda žeb ne s 90 Nm

Tuareg-Tengai
Tuareg-Tengai napsal 24.08.14 v 22:08

noo z XTZ-ka na tohle to je mazec

trigr
trigr napsal 24.08.14 v 16:34 10b.