MZ ETZ 251 (1990)

Vlastník Heki
Vloženo 11.6.2006
Aktualizováno 1.2.2008

Pretty in scarlet - Bohužel už je prodaná (( Na její místo se chystá Suzuki DR 600 (toho času rozebraná).V jejím sedle jsem strávil něco přes 21 000 km za necelé tři roky. Z toho 90 procent na delších trasách. Nedám na ni dopustit!

Cesty: Celá ČR (ta naše minirepublika se dá za den projet zleva doprava i na tomhle DDR stroji , celé Slovensko (jsem tam furt - mám tam bráchu), Německo (Zschopau - jízda zpět k pramenům. Doporučuju vidět motomuzeum v Augustusburgu), Zakarpatská Ukrajina (jo to byl celkem mazec). Na komerční srazy moc nejsem. Spíš na ty eMZeťácké nebo se jen tak nezávisle projížďet (ale uznávám projížďku minimálně 100km. Takoví ti týpci tady okolo co mě dycky tahají na výjezd a chtějí najet 30 km mi už lezou na nervy. Kvůli 30 km se mi ani nechtěj oblíkat hadry...)

Cestopis: Cestopis ze spanilé jízdy po slovensku (by Mišo):http://motoride.sk/?ID=1414

Další info: Levná na provoz, spolehlivá a je s ní sranda. Nejlepší moto za cca 20 000,-

smazany45389
smazany45389 napsal 26.12.07 v 01:21

pěkna dvěapulka mrkni na moji a ohodnoť

Vapik
Vapik napsal 20.08.07 v 14:04

Hej saláme tak už jsem tady taky

dodomz
dodomz napsal 26.03.07 v 21:13

po tom vsem co se tam delalo na tom aby nejelo

Heki
Heki napsal 25.03.07 v 22:14

Dodo: A už se jezdííííí ! Kua to tvoje béčko táhne jak stado volů. I ty vidle už jsou fajne.

dodomz
dodomz napsal 23.03.07 v 20:02

Ja chcu jezdit uz ta prodlouzena zima me stve