Pasini GP1 mini (2011)

Vlastník Ouki
Vloženo 13.8.2014
Aktualizováno 15.8.2014

Bylo to pro mně takové poblouznění zvuk zátah odspoda prostě jsem musel mít co dodat víc.

Tak jde o můj první 4T minibike a nadšení ze zvuku a zátahu od spoda otáčkového pásma, vystřídalo vystřízlívění a hodně práce. První problém co vznikl byl v tom že moto bylo po 8mi letém klučinovi a tedy karburace byla nedostatečná a začala skoro roční anabáze s karburátorem, nakonec se mi jej povedlo doladit dle Jirky Zbocha kdy jsem tam hodil Mikuni VN26 ale doladit trysky ajajaj nerad na to vzpomínám. Motocykl má zátah od nízkých otáček (jeho rozjezd není tak dramatický jaku o origamky ta má režim vypnuto zapnuto). Motorky je ale těžší na vedení do zatáček a více brzdí motorem což se zatím učím ovládnout. Rozhodl jsem se namontovat hydraulické brzdy, kdy přední jsem použil na vidlici VPB4 a zadní jsem namontoval dolu pod kyvku avšak tu jsem musel vyhodit jelikož jsem s ní škrtal o zem při náklonech v zatáčkách. Brzdy jsem koupil cyklo Formuly R1 a jejich nástup a průběh oproti mechanickým je famózní. Musim ale říci, že Pasinka mi moc nesedla a tak jsem ji zatím nechal jako tréninkovku a náhradní moto. Samozřejmě jelikož mi se motorky musí líbit, Pasinku jsem si nastříkal dle svých představ do červené barvy.