Suzuki DR 650 (1992)

Vlastník Marťas650
Vloženo 6.7.2014
Aktualizováno 9.10.2014

Pohodová, spolehlivá motorka, jako dělané pro každodenní ježdění i dlouhé cesty.

První dojmy - Na DRko jsem přesedlal po pěti letech ježdění na Jawě, byla to velká změna. Ale na zvyknul jsem si rychle. Oproti jawě je to kus motorky, s těžištěm hodně vysoko, to byl při první jízdě velký nezvyk. Ale motorka je to přátelská a zvyká se na ní rychle.

Doplňky na motorce -

Na motorku jsem pořídil padáky RD moto. Byly za rozumnou cenu a hezky zpracované, montáž zabrala jedno dopoledne. A DRku myslím sluší.

Pro Suzuki DR 650 RS jsem se rozhodl hlavně proto, že je to spolehlivá a bytelná motorka. Mezi staršími cestovními endury se mi nejvíc zamlouvala.

Motorka má přijatelnou váhu, je robustní a solidně zpracovaná. Nabízí pohodlnou pozici za řidítky, i při dlouhé cestě člověka nic nebolí. Spolujezdec má dostatek místa a pohodlné sezení.
Motor ožívá od 3000 otáček a táhne plynule, nemá rád podtáčení, to nám dává najevo vibracemi a cukáním.
Jeho technika je poctivá a není problém udělat běžný servis doma v dílně.

Sezona pomalu končí, tak mohu konstatovat, že jsem si vybral dobrý stroj. Cestování na delší vzdálenosti je příjemné, 150 km v kuse není problém. Absolvoval jsem víkendový výlet do Krkonoš, během něj jsme ujeli 420 km bez jediného zádrhele.

Marťas650 napsal 10.10.14 v 21:39

Děkuju. Byla to docela náhoda, že jsem ji našel, bejt to o pár dní později, byla u někoho jiného.
KLEčko měl kamarád, moc si ho chválil. Taky si ho užívej

Radek2107
Radek2107 napsal 09.10.14 v 21:09

Také jsem o ní uvažoval, ale nebyla žádná pořádná k mání. Tak jsem šel do Kawy KLE a nelituji. Vypadá pěkně, tak si ji užij.

Marťas650 napsal 05.10.14 v 21:20

Děkuju za hodnocení .Je to dobrá motorka. Ještě stará škola, a to se mi na ní taky moc líbí. V jednudochosti je síla
PS. Tvoje motorka je taky moc pěkná

Marťas650 napsal 05.10.14 v 21:15

Díky za připomínku, už jsem to opravil

Jardas444
Jardas444 napsal 05.10.14 v 21:14 10b.

DRka jsou v celku spolehlivé.Když se o ni člověk stará,tak vydrží dlouho a nemusí se člověk bát jet i cestu dlouhou třeba 5000 km.Jinak DRko máš moc hezký a zaslouží si 10b.Tak ať dál slouží bez problémů