Yamaha X-City 250 (2008)

Vlastník djanacek
Vloženo 5.7.2014
Aktualizováno 7.7.2014

Velká kola, dobrý posez a pružný motor, který dává výkon od začátku. Nutnost kompenzace úložného prostoru kufrem.

Motorka koupena od soukromý prodej - Borec v pohodě. Vše na férovku a dodal i původní variátor a litr oleje.

Yamaha X-max 250: City byla o dva roky mladší, míň najeto, už na českých papírech než x-max

První dojmy - Miluji ten pocit, kdy otočením plynu nechávám zbytek stojících na červenou stojících aut za sebou. Samo že až blikne zelená. :-) Pořídil jsem si ji skoro ve 40-ti, takže jsem vlastně 20 let na motorce neseděl. Teda až na pár zkušebních jíz. Takže se zase sžívám s jednou stopou. Ale půjde to.

Doplňky na motorce - Originální držák kufru s kuftem givi.

Variátor Malossi ( v 21 250 km - scootland )

Potřeboval jsem dopravní prostředek do ranní zácpy ve městě. Ale také to mám do práce kus po rychlostní komunikaci. Takže jakákoli 50-tka padla. Čínská 125 nemá tu rychlost a na novou jinou nebyly prostředky. Takže ojetý skůtr s objemem do 250 kubíků byla jasná volba. Vybíral jsem podle inzerátů a padl mi do oka x-max. No a x-city to byl jen krůček.
Zatím mám za sebou první týden a asi 100km, takže nemůžu hodnotit. Ale vypadá to, že splní to co jsem očekával. Srovnání s autem na trase Brno-Líšeň -> Kuřim před 7mou ráno trvá autem 20 min. Skutrem 21min. Zpátky okolo 16:30 autem 45 a skutrem 25 min. A to je ono.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 05.07.14 v 23:44 10b.

Krásnej kousek gratulejšn