Honda CB 600F Hornet (1999)

Vlastník Dan-D
Vloženo 4.7.2014
Aktualizováno 4.12.2014

Hornet, motorka s klasickým vzhledem, která se mi vždycky líbila.

Motorka koupena od Nika82 (Nové Město nad Metují)

První dojmy - První dojem byl, že je celkem velká a těžká. To mi ale přišlo jen asi v prvních deseti minutách, protože přecijenom přechod ze 125ccm na horneta je velký rozdíl. Pak už to bylo jen lepší a lepší.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk ixil
KN filtr
Širší řidítka Lucas
mini led blinkry
plexi
padáky rutan
páčky rutan

Vybral jsem si horneta, protože se mi vždy líbil a je to spolehlivý stroj vhodný i pro začátečníka jako jsem já.
Zatim jsem na něm najel jem pár km ale už po nich můžu myslím říct že si budeme rozumět. Za těch pár km nemůžu hodnotit celkové chování motorky, ale za tu krátkou chvíli můžu říct, že výkonu má až až a slyšet s laďákem od IXIL budu asi na hodně daleko :D

Tak jsem za tuto sezónu najel asi necelých 3tis kilometrů a NAPROSTÁ BOMBA !!
Nejenom že jsem si na horneta hezky zvykl ale dokonce jsem s ním po dvou a půl tisíce kilometrů začal dávat kolena :) na levou stranu to jde nejak lépe a poserproužek je jen v řádech milimetrů a na druhé straně jen o trochu více !! bohužel na konci sezóny byl takový menší incident s kamarádem Honzou-sukym který v zatáčce položil svojí nově koupenou FZ6 a sklouzl se přímo do mého horneta, který naštěstí jen přepadl na stranu takže to dopadlo v celku dobře krom pár šrámů a odřeného padáku. Takže potom dostal hornet padáky nové od Rutanu a k tomu jako bolestné nové páčky v barvě také od Rutanu. budu doufat že se mi povede nějak na konci zimy nechat přešít sedlo a na jaře už čeká horneta trocha seřizování karbeců a nejspíš i nové pneu :)

tady krátké videjko :)

Dan-D
Dan-D napsal 06.01.15 v 13:09

Díky Verušínku tobě taky přeji hodně šťastných km v sedle

Věrušínek600
Věrušínek600 napsal 05.12.14 v 19:08

Jinak je Hornetík moc krásnej

Věrušínek600
Věrušínek600 napsal 05.12.14 v 18:15 10b.

Aaa Hornetík štístko ,.to je fajn že to dopadlo dobře ..Hornet je naprosto skvělá motorka,já si ho nemůžu vynachválit ..Taky ti přeji hodně štestí a ať to na jaře pořádně jezdí .A Hornetíka raději od kamaráda co nejdál .10b.

Dan-D
Dan-D napsal 22.09.14 v 18:09

Díky také se nemůžu vynadívat a plexi už je dole dávno

Dodo_
Dodo_ napsal 21.08.14 v 21:58

Krásna moto, už ako malý som mal jej plagát na stene, strašne sa mi páči a práve v tejto modrej
Ale to otrasné čierne plexi by som okamžite zhodil
Veľa km bez nehody...