Yamaha FZ6 S2 (2008)

Vlastník pajashark
Vloženo 27.6.2014
Aktualizováno 26.8.2014

Krásný naháč, můj dlouholetý sen...

Motorka koupena od Dovezeno z IT

První dojmy - Po usednutí na ni jakoby jsem na ní jezdil roky...výška posedu, šířka i výška řidítek-perfekt. Posed není tak přehnutý dopředu jako na kapotáži, to mi vyhovuje. Skvěle se ovládá, v zatáčkách dobře drží, lehce se rychle mění směr.

Motorku bych doporučil pro - Začátečník (v nízkých otáčkách je hezky krotká) i pokročilý na sportovnější až brutální jízdu, když se pořádně vytočí...

Doplňky na motorce - Žádné doplňky, ani jsem žádné nechtěl, stroj je originál z výroby

Naháče se mi vždy líbily, proto padla volba na FZ6 v nahé verzi. I napříč doporučení ostatních kamarádů, kteří doporučovali fazera, prostě že bez větrného štítku to je úplně nanic...nepodlehl jsem a nelituji, jezdím tak max do 130km/hod a to je v pohodě i bez štítku...užívám si to hodně, jsem "kochací" typ Jízda okolo 200 km/hod mě prostě neláká... Brzdy jsou skvělé, přední se dobře dávkuje, celkově je motorka hodně pohodlná, i na hrbolaté cestě drží stopu a tlumí dobře nerovnosti. Sedadlo velmi pohodlné, i pro spolujezdce je docela dost místa, což u hodně jiných motorek není pravidlem. Koníků má dostatek, už od 4 tis otáček skvěle zabírá a pokračuje dál a dál, po 7 tis další "kopanec" až člověka mrazí... Na cestování by to chtělo kufry, úložný prostor pod sedadlem je max na lékárničku a šroubovák (který ale nevím na co by mi u tohoto mota byl ) Výtku bych měl k zrcátkům, moc v nich člověk nevidí, kolem poloviny plochy zrcátka zabírají moje ruce. Spotřeba je hodně variabilní, při klidné jízdě a občasném vytočení kolem 8 tis a více se dá jezdit i za 4 litry/100 km. Poruchy zatím žádné, mám ji teprve krátce. Doporučil bych ji pro město a vlnící se okresky, tam je jedním slovem skvělá, ovladatelná a zábavná. Na dálnici jen občas, přece jenom nad 130 km/hod už dost fouká a člověk se musí řidítek pevně držet, nehledě na hlavu, krční svaly by asi taky rychle bolely.

MiKas004
MiKas004 napsal 06.07.17 v 08:41 10b.

Ahoj, pěkná motorka ! Už jak jsem ji okukoval moc se mi líbila.
Taky už jezdím. Kdyby si chtěl, ozvi se !
Lukas

HonzaPX
HonzaPX napsal 06.08.14 v 10:54 10b.

Pěkný potomek Fazera, po kterém zdědil skvělé jízdní vlastnosti