Yamaha DT 125 R (1996)

Vlastník toso22
Vloženo 18.6.2014
Aktualizováno 12.3.2020

Pred nedavnom som si vyhliadnul, a musel som sa ísť na ňu pozrieť, kedže nebola ďaleko odo mňa tak som neváhal a išiel som. Po vyskúšaní som si ju zamiloval a musel som ju brať.

Kawasaki KMX 125: důvod neuveden
Honda CRM 125R: důvod neuveden

První dojmy - Ked som ju prvýkrát videl, chned mi padla do oka. Naštartovala hneď za studena na 2 kopy, tak som bol len rád. A za tu cenu to bola fakt dobra kúpa. V zime bola robena generalka. Tak mam pri mojej jazde dufam že aspoň na 2 roky pokoj.

Motorku bych doporučil pro - Yamaha dt 125 r je jedno z najlepších ľahších endur idealne pre začiatočníka aj pre skusenejšieho jazdca, vrelo doporučujem pre začiatok.

Prve dojmy boli super, ako privera sa otvorila a už to taha, ako na aute ked turbo začne, ten pocit sa neda opisať proste super. Medzi klady dobra hmotnosť na takúto motorku, pri normalnej jazde aj dobra spotreba, dostupnosť náhradných dielov kedže po Slovensku je ich mnoho aj internetové obchody su. Nevýhody by boli že dosť slaby záťah od spodných otáčok ale po ceste to veľmi nieje cítiť. Podvozok a tlmiče su tak akurat na jazdenie po polnych cestách, možno pri svižnejšej jazde trocha tvrdšie.
Ale ako celok funguje moto v poriadku.

toso22
toso22 napsal 18.06.14 v 19:28

ďakujem, aj vám

chalis
chalis napsal 18.06.14 v 14:55

Ať slouží a hodně sťastných km.