Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2001)

Vlastník Kazy
Vloženo 8.6.2014
Aktualizováno 12.10.2015

Suzuki GSX 1300R Hayabusa. Verze "bez omezovače". Prodloužená kyvka, K&N Filtr, Laďáky Leo Vince, Powercommander, cca 200PS. Komplet pancéřové hadičky.

První dojmy - Brutální motorka, která umí být právě kvůli velkému výkonu a krásnému průběhu velice hodná. Byl to můj sen a tak jsem si ho splnil. Vždy se mi líbila úprava prodloužení zadní vidlice. Jak byla možnost, tak jsem do toho šel. Motorka je vhodná jak na sprinty, tak i na běžné ježdění a cestování. Dá se jezdit podle palubního PC za 5l/100km. Prodloužení je jen kvůli vzhledu, ale vidlice je použita se závodního stroje, takže je 100% funkční.

Doplňky na motorce - Prodloužená kyvka, K&N Filtr, Laďáky Leo Vince, Powercommander, cca 200PS. Komplet pancéřové hadičky. K motorce mám samozřejmě i originál kyvku, na které je spojený řetěz, takže jen přehodím a je v origo stavu

Byl to můj sen a tak jsem si ho splnil.
Vždy se mi líbila úprava prodloužení zadní vidlice.
Jak byla možnost, tak jsem do toho šel.
Motorka je vhodná jak na sprinty, tak i na běžné ježdění a cestování.
Dá se jezdit podle palubního PC za 5l/100km.

rybíz5
rybíz5 napsal 28.11.14 v 19:33

Krásná mašina,Busa se mi vždycky líbila

major.
major. napsal 24.07.14 v 13:53

Moc pěkná , ale ta origo kyvka jí sluší víc ... ale to je věc názoru

mari
mari napsal 09.06.14 v 20:12

Tak gratulace k pořádný bestii.O tuhle Busu jsem se zajímal před pár lety, to ale ještě neměla ty úpravy na kyvce...

Osobně si myslim, že to dáš ČASEM PRYČ A HODÍŠ TO DO ORIGO STAVU.

M.

Zub47
Zub47 napsal 09.06.14 v 06:27 10b.

To asi trochu pojede maš to za 10b

Bothrops
Bothrops napsal 08.06.14 v 14:00

sorry, starou busu jsem mel, takze to neni vylozene proti 1340ccm. ta kyvka je ale otresna a kdyz jsem na tom videl jezdit v americe kretensky negry v nba dresech a hip hopem vsude kolem, nemuzu to uz ani videt. jestli je to ale Tvuj splnenej sen, moc Ti to preju chlape