Kawasaki KLE 500 (1999)

Vlastník trasyk
Vloženo 27.5.2014
Aktualizováno 8.1.2015

Nenáročná a univerzální motorka, Žádnej trhač asfaltů, ale na kratší trasy a nekvalitní silnice je vhodná.

První dojmy - Velikostně mi sedla akorát (mám 186cm). Není stavěná na kdovíjak rychlou jízdu, ale to stejně není můj styl, takže mi vyhovuje. Pěknej rovnej posez, široký řídítka. Ale když za to člověk přeci jen trochu chytne, jde hodně do otáček a řve jak prokoplá. Ze začátku jsem se trochu pral s plynulostí řazení, ale to bude asi spíš ve mě.

Motorku bych doporučil pro - Na cesty kolem komína,ale i delší trasy, na nekvalitní asfaltky, zvládne samozřejmě i lehčí terén.

Nemám zatím moc s čím srovnávat, ale pro několikahodinovou projížďku po práci po okolí je ideální. Samozřejmě není to žádná leštěnka na srazy, ale pracant. Jak už bylo mnohokrát řečeno, brzdy by mohly být silnější, ale pokud člověk nejezdí rychle, tak je to dostačující. Jediný co mě dost štve je absence úložnýho prostoru pro žárovky a lékárničku, takže to musim vozit po kapsách nebo v batohu. Navíc se člověk pod sedlo bez šroubováku a klíče nedostane. Takže letos asi holka dostane na zadek kufr.
Spotřebu jsem zatím nepočítal, ale přijde mi, že chlemtá poměrně dost.