Harley Davidson VRSCDX Night Rod Special (2008)

Vlastník davidm535i
Vloženo 19.5.2014
Aktualizováno 14.6.2015

Nikdy jsem nevenoval znacce HD pozornost...

První dojmy - Na motorce jsem ujel po zakoupeni zatim cca 120km, ale musim uz ted rict, ze to je fakt narez! Do ted jsem mel Yamahu XJR 1300 SP, ale tohle je teda uplne jina liga, ve vsech smerech!

Videl jsem to u kamarada nazivo, a to mne teda chytlo sakra za srdce.

Okamzite jsem zacal intenzivne prohledavat internet, a hltat veskere informace.
O Harley jsem se nikdy nezajimal, a kdyby neexistoval na trhu tento model, tak by to tak taky zustalo.

Koupil jsem ho pred 14ti dny, a jsem uplne nadsenej!

Motor je naprosto famozni, tahne uz od 2000 otacek, vykon postupne narusta, nahore to je fakt slusnej zatah, i ve srovnani s XJR (i kdyz ta jela asi v absolutnim srovnani vic). Prevody jsou dost dlouhy, tam kde jsem jel s Yamahou na dvojku, musim tady radit na jednicku. Petka je celkem zbytecna, kolem stovky to na ni ale pekne bubla

Cetl jsem hodne krat, ze se motorce nechce do zatacek, ale tohle teda absolutne musim kategoricky vyvratit, proti Yamaze se jedna o hravy kotatko. S Yamahou jsem mel dost krat plny kalhoty, ze nezahnu, na Rodu (po 120ti km) jeste ani jednou, proste parada a zazitek!

Az ujedu vic, pridam dalsi pocity...

Dnes (21.5.2014) jsem ujel dalsich asi 50km, bomba bomba bomba
Brblam si to po krajine, zadnej stres. Motorka krasne posloucha, kvalty tam padaj syte, proste nadhera. Jediny, co mne drobet rusi, je pomerne dlouhy chod spojkove packy a jeji zaber az v horni tretine vymacknuti. Jinak opravdu parada, jsem nadsenej. Myslim, ze tohle je pro mne motorkarska konecna, konec hledani...

Dnes (24.5.2014) jsem si dal par kilometru, je to porad bozi, snesl bych ale nejakyho toho konika navic, auto mi zrychluje viiic
Jinak nic negativniho, motorka opravdu krasne zataci, tem co ne, bych mozna doporucil vyzkouset jine pneumatiky. Jen na tu spojku si musim zvyknout, hlavne pri rozjezdech na semaforu, fakt docela wopruz! Na uvareny pravy stehno ze spodu v zacpe jsem si uz zvyknul :-o

Tak dneska vecer (26.5.) dalsich cca 70km, na spojku jsem si uz zvyknul. V cem jeste tapu, je zarazenej kvalt, hodnekrat se mi stallo, ze si v duchu pocitam, myslim ze tam je dvojka, a ona uz tam je jednicka, co z mne celkem udivuje, ze tam tak snadno pada i za jizdy, bez chroupani a pazvuku. U Yamahy bych pocital vsechny zuby. Musim si koupit ukazatel rychlosti, tohle mne fakt stve.
Jinak jsem zkousel vyssi rychlost, hustej ficak, ctyrku jsem vytocil do stoupaku na 200 (tachometr), a nez jsem tam lupnul petku, tak uz jsem jel zase jen 180.
Mam 190cm a 111kg, takze slusnej odpor, i pri zalehnuti si ale nedokazu predstavit vic jak 200. To uz je jen o tom, jestli mne to sfoukne nebo ne, fakt hustej narez, jinak motor to dava zlehka, tam problem nebude

31.5.2014
Dalsich 120km, myslim, ze jsem v motorkarskem nebi!
Brzdy super, podvozek super, je to proste bozi. Mam originalni vyfuk, takze zadnej hloupej kraval, jen krasny chrochtani z airboxu, parada!
Potrebuju vic koniii!!!

21.4.2015
Kamarad se mi porad smal, ze to zni jako mofa, coz mne donutilo k cinu, nainstaloval jsem modifikovanou a zkracenou variantu originalniho vyfuku, navic je nalakovany na cerno. Motorka ted ve volnobehu vic bubla a pri jizde je zvuk agresivnejsi, ale porad zadnej hloupej kraval
Taky jsem namontoval sportovni predni blatnik od upravce Cult Werk z Rakouska a uzsi sexy zrcatka. Myslim ze jsem ted spokojeny, jeste asi ale namontuju cerne kryty predni vidlice, uvidim.
Jinak parada, moje nadseni nevyprchalo, jsem v motorkarskem nebi!

13.5.2015
Jizda v tricku, kratasech a otevrene helme v triceti stupnich je uzasna.
Brblal jsem si 50-70 po krajine, naprosto bozi

Luciii
Luciii napsal 16.05.19 v 10:07 10b.

Krásná

maybe
maybe napsal 24.05.15 v 19:08

nóóóó, blahopřeju k výběru

kenalim
kenalim napsal 16.03.15 v 00:14 10b.

Dragounice
Dragounice napsal 26.05.14 v 21:37

Topol
Topol napsal 26.05.14 v 15:52

Jediná opěrka spolujezdce,která mi nepřipadá jako hyzdění zadní části ..teda ještě bych jí hodil do černa.