Harley Davidson VRSCDX Night Rod Special (2013)

Vlastník Italofil
Vloženo 20.9.2013
Aktualizováno 20.9.2013

Bohužel jenom půjčená od H-D Ostrava

První dojmy - Bezkonkurenčně to nejlepší co jsem kdy řídil. Je zbytečné tu cosi plkat, kdo něco podobného nezkusil, tak nepochopí.

Proč jsem si vypůjčil zrovna ten nejvýkonnější Hárlej co se vyrábí? Asi proto, že z těch strojů co byly k zapůčení byl také nejlehčí

Při rozjezdu jsem ze zvyku cpal nohy pod sebe, ale bylo jaksi jasné, že takhle se na tom asi nejede
Dále jsem při stání na křižovatce marně hledal klasický přepínač od směrovek, takže metoda pokus omyl se nakonec osvědčila a já mohl úspěšně vyjet z křižovatky Dále jsem zjistil, že do zatáček se s tím musí o krapet jinak, než na klasické silničce, ale také že to nějak víc jede, aniž bych to musel trápit ve vyšších otáčkách, takže hlavně zatáčky to chce projíždět s respektem a moc to s plynem nepřehánět.
Pokud jde o váhu motocyklu o které jsem se zmiňoval na začátku, tak při lomcování na místě těch +- 300kg bylo znát, ale musím uznat, že během jízdy se oněch 300kg´´někam´´stratilo (nevím kam)
Na výkon Night Roda mohu pět jenom chválu. Je to prostě motocykl postavený do síly, nikoliv na rychlost, ikdyž 200 je tam jako nic.

Více infa bohužel dodat nemůžu. Těch 20minut bylo bohužel velmi málo, abych se zde více rozepsal. Avšak na celodenní úsměv od ucha k uchu to bohatě stačilo a už se těším na návštěvu nejbližšího dealera H-D, kde bych si rád vyzkoušel i další stroje.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 20.09.13 v 18:11

Já Tě uzřel v Místku,krásná strojovna,boží zvuk

RomanSS
RomanSS napsal 20.09.13 v 14:47

Já si půjčil i normální klasický HD a líbil se mi pouze a jen Night Rod. Nebo spíš jeho motor, to byl masakr! To jsem si na něm užíval.
Na brzdách by mohli zapracovat, to byla tragédie.