BMW R 1150 GS (1999)

Vlastník artursad
Vloženo 17.5.2014
Aktualizováno 17.5.2014

ve srovnání s B6 je to úplně o něčem jiném - lepší. Už máme za sebou i první výlet na Slovensko a už nechci jezdit na ničem jiném.

První dojmy - Když jsem si na ni sedl poprvé před koupi, tak jsem z ni měl obrovský respekt. Pohnout s ní mě stálo spousta úsilí, ale opravdu, když jsem se rozjel, tak byla krásně ovladatelná. Jediné s čím jsem měl problém, bylo si zvyknout na ovládání blinkrů. Když ale teď po cca 1000 km si sednu na B6, tak mi jiné ovládání blinkrů než to od BMW přijde jako nepraktické. Ve své době to musel být opravdu nadčasový stroj.

Musím na ni ocenit, že opravdu jede jako tank a jen tak něco ji nezastaví. Je jedno jestli na ni jede jeden člověk ne nebo 2 s plně naloženými kufry, tak pořád má síly na rozdávání
Posez je velice pohodlný a mohu potvrdit, že je to motorka pro opravdové cestovatele.