Suzuki SV 1000S (2004)

Vlastník Hopkins
Vloženo 17.5.2014
Aktualizováno 22.12.2015

K 24.9. najeto 8tis km a SV mi už prostě padlo do ruky! Z vejfucků litají plameny a když vystřelí, je to rána jak z děla.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Palace ()

Aprilia Dorsoduro 750: Už jsem nechtěl dávat za motorku takový peníze. Jinak je Dorso úplně boží stroj! Všem doporučuju.
Suzuki SV 1000: Původně jsem chtěl Nko, kvůli řidítkům a lepšímu posezu. Bohužel se ale nedají pořádně sehnat.

První dojmy - První dojmy nebyli nic moc, přece jen jsem před tím jezdil mladší FZ1 N a co jsem měl SV jsem jezdil i na Dorsoduru 750/1200 a Tuonu V4. Pokud to ale nebudu srovnávat, motorka je to výborná.

Motorku bych doporučil pro - Kdo má koule na V2 a nemá prachy na nic novýho, tak by si měl pořídit SV nebo TL. Oproti Aprilkám a Ducnám jsou to až nehorázně spolehlivý stroje.

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, kufr givi, výfucky ART, rozeta 43 místo 40 zubů.

Mašinu jsem koupil ve středu a ve čtvrtek ráno jsem na ní jel na Slovensko. Tzn. rychle večer sehnat někoho kdo ji přezuje a vyměnit olej. Byl to fofr, ale stálo to za to.

Podvozek
Naladil jsem si spíš na sportovní jízdu, to mě baví. Jen bych bral trošku kratší kyvku, aby líp měnila směr.

Riddick
Riddick napsal 05.03.15 v 23:18