Yamaha X-City 250 (2010)

Vlastník matusik88
Vloženo 15.5.2014
Aktualizováno 25.8.2015

Hledal jsem silnejsiho skutra na dojizdeni do prace, pripadne mensi vylety a nejako to hezke projeti

Vespa GTS 250: maly kola, x-city a lepsi komfort, pruzeni

První dojmy - Prvni dojmy byly pro mne neskutecne, sednul jsem si zatahl za plyn hezky se to rozjelo, je pravda, ze to nema takovy nastup jako mela Vespa GTS250ie, kterou jsem zvazoval a po rozjeti to jede jako z praku, pohodlna jizda a komfort rozhodli.

Motorku bych doporučil pro - pro lidi ve stejne situaci jako jsem ja :)) a pro priznivce skutru :))

Doplňky na motorce - Vysoke plexi original yamaha, originalni madla a kufr yamaha

Porad jsem byl zastance motorek a silnych stroju, koupil jsem si po delsi odmlce Hondu 600S Hornet, po roce mne prestala bavit, tak jsem se rozhodl splnit si svuj sen a sel jsem na krasny supersport, ktery jsem si hezky udelal k obrazu svemu, po dokonceni vsech uprav a vrazeni penez mne pritelkyne oznamila, ze je tehotna a ja jsem vsechno prehodnotil a blade s hornetem odesli k jinym majitelum. Pracuju v Brne v centru a potreboval jsem neco kvuli parkovani, proto jsem se rozhodl poridit si X-City s vysokym plexi stitem a originalnim yamaha kufrem, mam ji cca tyden a spokojenost fakt neskutecna, byla to koupe za hodne slusny penize, uz je vysperkovat a prikoupit nejake dalsi doplnky jako je drzak na telefon, novou helmu i s handsfree, uvidime jak to pujde :) Kdyby nekdo vedel o nejakym hezkym prislusenstvi budu jen rad, kdyz mne da vedet, starosti je ted bohuzel hodne. Moc penez mne stoji vybava pro malou, ale svoji radosti se vzdat nehodlam :)) i kdyz je to ted jen skutr :)

Tak po roce používání jsem skůtra prodal a pořídil si Apriliu Atlantic 500, bohužel mně yamaha prirostla k srdci a koupil jsem si zpátky mladší X-City a hodil ji do úpravy malossi s výfukem mivv. Tak jsem udělal aktualizaci fotek :))

medimosty
medimosty napsal 23.05.14 v 20:43

Vítám dalšího příznivce x-city, je nás tu sice jak šafránu, ale to mě vůbec neodrazuje od toho, abych tento stroj někomu nedoporučil. Píšeš o nějakých úpravách, tak bych jednu úpravu představil a to konkrétně vyhřívané rukojeti od výrobce Daytona ("made in Japan"), mám je od cca března a jen chvála. Jestli budeš mít zájem o bližší info, fotky a tak, klidně se ozvi, není problém. Zdraví Hlučínsko

kolinudatný
kolinudatný napsal 16.05.14 v 08:39 5b.

moc pěkná 250 gratulace