Kawasaki KLR 650 (1998)

Vlastník Filip001
Vloženo 4.5.2014
Aktualizováno 28.5.2014

Hezký vzhled, tahá odspodu, libový zvuk, docela dobrý posaz, slušná spotřeba a libový zvuk

První dojmy - Když jsem na ni prvně sedl po 125ce to mělo odpich jako prase :D. Hned jsem si ji zamiloval. Vzhledově se mi moc líbila, svezení taky super a ten zvuk k nezaplaceni. Je to motorka pro větší osoby, ti menší by měli problém dosáhnout na zem.

Po 18ctých narozeninách jsem si hned šel dělat další řidičák na "dospělou motorku" a po 125tce jsem nechtěl hned něco brutálního co by mě potahalo a skončil bych někde pod náklaďákem. Taky jsem bral ohled na naše cesty, tudíž enduro pro mě byla jasná volba. Tak začalo hledání vhodného stroje a jak se věci sešly vybral jsem si KLR.

Najezdil jsem s ní nějaké ty tisíce km a musím říct, že je na ní pěkné svezení. Není problém jet svižně a moto dovolí i docela slušné náklony do zatáček. Co se motoru týče, tak mu nemůžu nic vytknout, brzdy se mi zdají krapet slabší, ale není to nic hrozného. Na naše cesty jsou tlumiče jak dělané a při jízdě na cestě z kostek nemám vybité zuby. Jinak mě trochu vadí, že tu není žádný úložný prostor, ale vzadu jsou háčky, takže nějaká ta síťka to jistí. Při klidné jízdě si moto veme kolem 5l benzínu.

Mám ji už 4 roky a nemůžu říct, že bych našel nějaký problém který bych musel řešit. Akorát se docela sjíždí zadní pneu, ale to není nic hrozného. Stačí měnit olej, pneu a jezdit.

Barney
Barney napsal 09.05.14 v 17:10 10b.

Hodně pěkné KLR! Ať dělá radost!

justyn
justyn napsal 04.05.14 v 20:23 10b.

Moc pěkné a zachovalé KLR Tak at ti slouží i nadále a mnoho štastných km v sedle KLR Jasných 10b