Suzuki GS 500E (2003)

Vlastník conanek
Vloženo 25.4.2014
Aktualizováno 25.4.2014

Potreboval jsem neco silnejsiho, spolehlivejsiho...

První dojmy - V porovnani s MZ to najednou jede, zrychluje, brzdi... Je sice mensi a asi i mene pohodlna, ale doufam ze si rychle zvyknu. Zvuk se mi moc libi!

Protoze jsem chtel trosku vice jezdit(a ne jen kolem komina), premyslel jsem o nejakem novem stroji. Najezdil jsem neco na kamaradove Varaderu 125 ale vykonostni posun tam oproti MZ 251 takovy nebyl. Brousil jsem si zuby na Transalpa, ale nebyl dostatek financi a pujcovat jsem si nechtel. Prozil jsem nekolik bezesnych noci a resil co dal. Pak mi kolegyne z prace povida ze jeji kluk prodava motorku. Protoze u nas obcas brigadnicil a byl v podstate jedinej se kterym se slo bavit o motorkach, hned jsem mu zavolal.
Rekl co a jak, domluvila se prohlidka, ja stravil par noci na internetu a bylo jasno.
MZ zatim zustava v garazi, ale asi pujde do sveta.

GS je sice uplne jina motorka nez jsem puvodne chtel, je mala(mam190cm), nic moc pohodlna(snad si zvyknu), ale docela slusne se ovlada, ma peknou akceleraci, zvuk, vzhled.

Zatim me opravdu vadi jen zrcatka-jsou desne u sebe a ac nejsem nijak tlustej, proste tam nic nevidim. Budu to muset nejak vyresit.

Mel jsem kdysi zlomene prave zapesti a to dostava trochu zabrat. Vibrace mi nejdrive dost vadily, ale uz je tolik nevnimam. Svetlo taky neni nic moc. Kazdopadne pozitivni mysleni zatim prevlada, takze doma chvilku zustane.

Jak je uz na spouste mist psano, je to motorka pro rozjezdeni. Predpokladam, ze si ji necham tak 1-3 sezony(uvidime) a pujde do sveta. Rad bych casem poridil jiz zminovaneho Transalpa ci V-Stroma.

conanek
conanek napsal 26.04.14 v 00:41

TDM byla taky varianta, ale uz mi to prislo takovy neohrabany a tezky, nicmene GS je doma a chvili zustane

JardaCh
JardaCh napsal 25.04.14 v 19:55

Sice jsem zaujatej ale když nemaš rozpočet na Transku a DL tak se koukni na TDM 850.
Ja jsem sice podměrečnej 174 cm ale i vetší postavy si jí chválí a celkem slušnou a vybavenou seženeš okolo 50 táců. jinak odemě 10b.