Suzuki SV 650S (2000)

Vlastník honza_soukup
Vloženo 18.4.2014
Aktualizováno 17.5.2015

Je to můj miláček, je to hodná motorka, která hodně věcí odpustí jenom ráda blokuje zadní kolo . Výborný zátah od spoda vs. brzdy úplně k h***u.

Motorka koupena od Petr Klesa

První dojmy - Pro mě jako začínajícího jezdce ideální stroj se kterým mám už něco nalítáno. Je to lehoučký do zatáček a na semafory proti plechovkám to stačí :D. Opravdu velice hodný stroj, ale není to žádná raketa, zato je to hrozně hravý. A ten zvouček !!

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce a pro ženský (velikostí) a pro ty co nepotřebují brzdy a baví je hravost 2V.

Doplňky na motorce - Klín
Karbonová fólie
LED světlo + žárovky
Zrcátka
Závažíčka
Výfuk - Brutální zvuk (řve to víc jak laděný výfuk na R1 :D) ...

Motorku jsem koupil na začátku července 2013. Měl jsem právě čerství řidičák na motorku a proto jsem byl na ni nadržen jak sáňky v létě. Před tím jsem měl zkušenosti pouze s Bábou. Koupil jsem ji Od Petra K. z Nýřan - posílám díky, motorka v pořádku akorát mi jí prasák neumyl :D.

Po příjezdu domů vše umyto a vyřešen problém se spojkou (povolenej šroub), a mohlo se jezdit .

Jezdilo se do podzimu kde jsem jí zazimoval. Při těch pár měsíců a něco málo najeto jsem zjistil dobré a špatné stránky motorky.
+ akcelerace, zátah, ovladatelnost,
- brzdy (k hovnu), měřím 194cm takže skladnost, a papá to ( u mě kolem 7litrů - nechápu jak můžou ostatní psát 5 litrů, pravda docela to drtím)

Sedí je především pěkný okresky a dobrý asfalt, ale i ty naše tankodromy se dají přežít. cestovat se na tom taky dá, i když potom než se zase vzpamatuji a nalámu se zpátky.

Nastala jaro 2014 a příprava na sezónu, jelikož Suzka byla padlá (u při koupi) tak jsem koupil kapotu a stříknul jí. Poté jsem řešil běžný opotřebovací materiál jako olej, ale i nová nemrzka, řetězová sada. Poté jsem se rozhodl že jí trošku předělám - takže nový zrcátka s integrovanými blinkry, starý všechny blinkry šli pryč a dozadu nový ledkový světlo s integrovanými blinkry. Musel se uříznout ten hnusný držák SPZ a udělat nový kryt. Dále se dělaly světla - nový ledkový žárovky, lepil se nějaký ten karbon, nový závažíčka a leštěny byly i svody. A naposled klín. Hurrá hotovo! Už jen naleštit a počkat na solidní počasí.

Začátek nové sezóny byl parádní ještě, mi chybí pořádně stříknout klín (jsem ho odfláknul až se stydím) a nějaký ten polep. Fotky dam nanedlouho ...
Pokračování příště

19. dubna 2014 - přidávám fotky stroje téměř ve finální podobě. Už chybí pouze krovka a polepy.

23. dubna 2014 - Motorka po zaprasení omytá a už je na ní krovka, zítra přijdou polepy a budou se dělat rychlý pruhy :D

28. 4. 2014 - tak motorka kompletně dodělána a doufám že je to poslední úprava na delší dobu :D

29.4.2015 - uplynula mě již další sezóna s mou mašinou a čekalo nás trochu práce od výměny filtrů a oleje po výměnu nefunkčního zadního světla za nové. Nyní je motorka celá v LED provedení, krom hlavního světla.

Vše umyto a naleštěno a nejspíše bude měnit majitele protože ji hodlám prodat a budu si kupovat větší motorku ...

eaton
eaton napsal 22.04.14 v 17:59

Taky mám dvouvál,chápu

Bart1101
Bart1101 napsal 22.04.14 v 08:21 10b.

pěkná,těším se na ten polep 10b. za značku

miky35
miky35 napsal 21.04.14 v 16:36 9b.

přeju hodně šťastných km

pekl024
pekl024 napsal 18.04.14 v 22:32

Ahoj Honzo,

Vím co jsem prodával. Neumyl jsem ti jí , to je pravda, ale já mám radši motorky z provozu než leštěnky na prodej

Jsem rád , že jsi spokojen.

Petr z Plzně