Yamaha MT-03 (2006)

Vlastník tessy
Vloženo 18.4.2014
Aktualizováno 25.5.2014

MT-03 - na první pohled velmi líbivá a moderní se zajímavým designem. Pod zadkem divoká a hravá mašina.

První dojmy - První dojmy. Přesednul jsem ze 125 endura, zkušenosti se silnicí takřka nulové. Z motorky jsem byl docela vyklepanej. Při první jízdě jsem se pral se zatáčkama. Párkrát mi i chcípla na dojezdu do křižovatky. Ale i přes tohle jsem tu motorku chtěl hned. Odpich parádní. Zvuk s laďákama moc pěkný.

Myslel jsem si, že mi bude vždycky stačit moje DT, jezdil jsem na tom jen občas a pomalu mě motorky přestávali bavit. Jednou mi kamarád půjčil na letišti Horneta a hned jsem se zapálil pro věc. Přemýšlel jsem o hornetu, ale chtěl jsem motorku co neumí jet přes 170km/h aby mě to nepokoušelo.

Vzhlídl jsem se v MT-03. Vzhledově hezká. Obsahově stačí. Výkonem stačí (zatím).

Vybral jsem si jí vlastně jen na základě internetových recenzí, zkušeností a diskusí. A musím přiznat, že jsem neprohloupil. Motorka předčila moje očekávání. Ikdyž jsem znal její vlastnosti podle toho co kdo psal a co kdo říkal, stejně mě dostala. Těm lidem co o ní tady a kdekoliv jinde píšou mohu dát za pravdu a především jim poděkovat.

Vlastnosti mojí konkrétní motorky doplním až najedu více kilometrů. Zatím se seznamujem.

ReEdit: 25.5.2014
Najeto prvních 1500 km. Velká spokojenost, ovladatelnost parádní, výkon dostačující. Pořád se ale učím s plynem a podřazováním.
Po 1000 km měněna řetězovka, filtry a olej - doma na koleni. Vzduchový sportovní filtr je docela dost znát na výkonu

context
context napsal 05.05.14 v 11:51 10b.

pěkná ať slouží a hlavně bez nehod