Honda CB 750 (1984)

Vlastník docent
Vloženo 18.4.2014
Aktualizováno 1.9.2014

Klasická Honda s klasickou sajdkárou Velorex. Motorku a sajdkáru dělí čtvrt století, ale celkem k sobě padnou.
Kurva - přece tu manželku v něčem vozit musím

První dojmy - První dojem? Už dostala jméno: peklostroj

Komu bych tuto jízdní soupravu doporučil?
Totálním debilům

To je zatím můj první dojem. Ale zároveň vím, že to hned tak neprodám. Je to výzva.
Na závodech jezdím jako mitfára na závodní klekačce a tak chci taky zkusit jednou sajdkáru řídit.

Jako první doplněk jsem pořídil tlumič řízení. Akorát ho tam musím nějak naroubovat...

podzim 2014
Tak jsem došel k páprdovskému rozhodnutí.
Na sajdě budu i nadále jezdit jen jako mitfára a pouze na závodech. Není to ve stroji, ale ve mě. Necítím se na tom dobře, takže jsem se rozhodl, že nejlepší řešení pro nás pro oba je říci: "Adios amigo..."
Prodávám...

535xv
535xv napsal 18.08.15 v 10:28 10b.

Tak to je za jedna

Lála
Lála napsal 10.10.14 v 09:50

Já sem si to "adios" naštěstí řekl ještě před koupí, když jsem si do tý lodičky letos na jaře vlezl... , jinak ta sajda je naživo opravdu moc pěkná

kojot
kojot napsal 06.05.14 v 07:57

Docente, tak to je pecka. Ja sháněl něco v čem bych vozil dva moje kluky, ale bez šance.. tohle je moc pěkná kombinace.

čurdaracer
čurdaracer napsal 25.04.14 v 23:25

parádní

Libor63
Libor63 napsal 21.04.14 v 20:34

Pěkný. Taky mne To lákalo, pak jsem si řekl že si To pořídím až neudržím moč a rovnováhu.Teď však zase přemýšlím jak budu vozit toho malího vnoučka, tak asi Tak. Hodně radosti na Tom poklostroji.