Simson S 70 (1991)

Vlastník martinas
Vloženo 13.4.2014
Aktualizováno 3.11.2014

Simson S 51 b3 12v předělán na S70

První dojmy - Za 3500 se to dalo co by taky člověk čekal šlo mi výhradně o to že měl v pořádku veškeré doklady

Motorku bych doporučil pro - Je to především výborná motorka pro začínající jezdce a taky moc dobrá na cesty kolem komína :)))

Doplňky na motorce - opěrátko s židle a polštářek s auta,směrovky s choppera

Koupil jsem ho od borce z vesničky Suchá loz,stav simsonu byl takový zvydlačený,chyběl kryt na řetěz,budíky,nosič.

elektrika byla něco jako u fichtla par dratku a jedeme :D
podsedlovka ohnutá nahoru-lidi prosím nedělejte to je to děs :)

Tak jsem jej kupil a šlo se na to-sednout ke kompu a obědnat asi vše :D,generalka klikovky,ložiska,kryt na řetaz ,žárovky,přerušovač,dobíjecí relé,lanka,tlakson jsem dal z auta at to má štávu :D

když byly díly doma vrhnul jsem se na opravu,první než se zrepasla klikovka udělal jsem větší prostor pro válec 70ccm a přeložiskoval celý motor,poté jsem natáhl elektriku podle schematu a když fungovala vrhl jsem se na lak a vytunil opěrátko ze staré chromove židle :D.nyní už je Simson hotov a ted už jen šolichám na STK.

S motorkou plánuji nějaké výlety dá se na ni dobře cestovat je pohodlná když si zrepasujete tlumiče :) a jak každý zná simsona je to opravdu takové male endurko :) v bahně nebo na silnici pořád si jede to svoje.

Simson je a vždy byl velice slušný prckolet :))