Simson S 70 (1984)

Vlastník dramas
Vloženo 15.4.2010
Aktualizováno 15.4.2010

Tak toto je muj simsonek.Je to bezproblémová nenáročná a dobrá motorka na naučení.Momentálně na prodej :)

Simsona jsem dostal o tatky když jsem udal papíry na A1.Byla to moje první motorka.Hned jak se simson přivez domu tak jsem ho skoro do šroubku rozdělal, nechal nalakovat špatné či chybějící časti vyměnil.Muj první dojem ze simsona nebyl moc dobrej,ale jak jsem ho zaačal generálkovat a po sléze na něm začal jezdit tak jsem si ho oblíbil.asi po pul roce uz me nebavilo jezdit tak zech cca 60km/h tak jsem se dal do lehčího tunigu.Koupil jsem ještě jednoho 70ccm simsona a z toho jsem vzal motor nechal udělat Go a nasadil na svého miláčka.Když jsem na novem motoru jel poprve nemoh jsem uvěřit jak to krásně jede.Mrtě to táhlo atd.To co jsem jel s 50tkou na4ku plny plny jsem jel se 70tkou na 3ku.Do kopečků se nemusí moc podřazovat atd...Se simsonem jsem neměl nikdy vetší problém a když nakej byl tak jsem ho převážně vyřešil doma.Velké + simsona je spotřeba okolo 3l.Kdo začíná jezdit na motorce kupte si simsona je na naučení super.omlouvam SE ZA nake chyby píšu rychle A NAK TO nekontroluju.

DjMicho
DjMicho napsal 25.10.11 v 20:32