Suzuki GSF 600 Bandit (2000)

Vlastník Jiricek_decin
Vloženo 12.4.2014
Aktualizováno 15.4.2019

Vysněná černá motorka. Černá, padáky, hranatý zrcátka, chromovaný kola, modrý budíky a světlo. Co víc si přát.

Motorka koupena od FIRMA:Jiří Velikovský - Scooter boom (Če - Vynikající!

První dojmy - Zatím netuším, ještě jsem se neprojel. Zatím je v servisu na kompletní předsezonní údržbě plus nové pneumatiky. Motorka se mi líbí celá, má padáky, hranatý zrcátka. Na běžné ježdění sundám kufr, ale na delší výlety ho možná použiju. edit: tak jsem se konečně dočkal a dnes 8.5. první projížďka!!! Sice necelých 70km, ale užil jsem si to!!! Motorka přesně splnila to co jsem si od ní přál. Oproti 125 na který jsem drandil v motoškole je to samozřejmě rozdíl. Litraři namítnou, že to nemá pořádnej výkon, ale já jsem s tou šestkou maximálně spokojenej.

Doplňky na motorce - zásuvka 12V, padáky, plexi.

Moje první motorka byla Simson S51 enduro a od tý doby jsem vždycky toužil po větší "dospělácký" mašině. Tenhle sen jsem si splnil o skoro 15 let později teď a koupil jsem si po dlouhém vybírání Suzuki Bandit GSF 600 a hezky černou. ;) Přes deset let jsem na motorce neseděl, takže volba padla na Bandita šestikilo, doufám, že mi odpustí začátečnické chyby a zároveň to není úplně babeta

EDIT: Po první jízdě musim říct, že jsem rád, že jsem zainvestoval pár peněz a nechal jsem to pořádně seřídít, na gumách jsem nešetřil, takže se na ně můžu maximálně spolehnout a můžu si v klidu užít jízdu. Bandit zabírá hezky pěkně odspodu, takže se dá jet klidně s rozvahou i za to tahat jak mladej kluk a požitek je oboje. ;)

EDIT: přidáno pár fotek bez kufru - takhle se mi líbí mnohem víc. a ke všemu ještě prasklo plexisklo, tak než bude nový tak vypadá Bandit jako pravej naháč :D. Přidána zásuvka na nabíjení telefonu, držák na mobil/navigaci - takže společně s interphonem na helmě je delší cestování o něco příjemnější a můžu se v klidu hlásit manželce, že jsem v pořádku.
Jinak po 1000 najetých kilometrech jsme se s Banďourem už pomerně sžili, ale chce to ještě dalších aspoň 9tisíc, protože mne neustále dokáže překvapovat a stále mám rezervy (hlavně co se poserproužku týče).Spotřeba krásných 5,5-6litrů - což je pochopitelný když většinou jezdim kochačku.

Čadil
Čadil napsal 12.07.18 v 20:30 10b.

Jiricek_decin
Jiricek_decin napsal 19.03.15 v 23:31

no jo furt... už to tam sepisuju... :D

Gudboj
Gudboj napsal 19.03.15 v 22:02

Kde máš deník z prvního letošního vejletu ty kopíráku! Sem se těšil, že si počtu tvoje dojmy a vono nic

Gudboj
Gudboj napsal 30.11.14 v 18:28 10b.

Chybí ti tam dalších 700 ccm ale dobrý

SNOOPERman
SNOOPERman napsal 24.10.14 v 20:01 10b.

moc pěkná , už se těším až se zastavím a uvidím tu černou krásku a na ní sedící černej čtverec