Honda VTR 1000F Firestorm (1997)

Vlastník merca
Vloženo 9.4.2014
Aktualizováno 2.10.2019

Vhodná motorka i pro začítečníky s větší kubaturou.

První dojmy - První dojmy byli ty,které mě přesvědčili že ji chci alespoň zkusit :-) .Velmi dobře říditelná motorka ,předchozí majitel měl zvýšené řídítka ,které trošku zkreslovali pocit z jízdy jak se později ukázalo po předělání na origo.Jakmile jsem dal origo řídítka tak se dá jezdit i ve dvou a hlavně je tam lepší odezva kola.Motorka je živá ...bude to asi tím dvouválcem, a není moc rychlá ..asi to bude tím že ten dvouválec dělala honda avšak tohle je možná i příčina proč ta motorka pořád funguje a motor šlape jak má přes to že má najeto přes 90tis km ...

Doplňky na motorce - air filter K&N ,laděné výfuky značky total home made kdoví z kama a pak jsem je musel trosku jeste dodělávat, racing plexi ,bílá žárovka v přední lampě a reflexní proužky na kolech

Podvozek je pro moje ježdění dostačující navíc motorka má poměrně nízko těžiště a je lehounká.Líbí se mi zátah od spodních a středních otáček.Vyšší otáčky se trošku spravili instalací laděnek a K&N filtru a hlavně když natankuju ten vé power nitro .
Budu-li hodnotit tak bych vyzdvihl hlavně a především zvukový projev motoru to je tak asi nejzásadnější věc na této motorce poněvadž výkon to zas takový nemá.Jinak motorka bezproblémová ,největší závada byla když jsem v budíkách 1x vyměnil žárovku.j

wyrdzys
wyrdzys napsal 23.06.15 v 21:40 10b.

perfetní výběr

Leňa