BMW R 1200 S (2006)

Vlastník Sado
Vloženo 20.3.2014
Aktualizováno 20.3.2014

Nejzabavnejsi motorka jakou jsem zatim mel. Tesim se na ty ujete kilometrya kazdy den cekam na pocasi.

První dojmy - Prvni dojmy jsou takove jak jsem predpokladal. Proti R1100S je to daleko vice sportovnejsi, rychlejsi a nepohodlnejsi :-) motorka. V podstate mne to necim pripomina K1200R ackoliv je to uplne neco jineho. Mozna ta duvera v podvozek a spolehlivy motor.

Skvely silny motor. 90kW proti R1200R je znat. Neuveritelny nastup pri 6000 otackach. Podvozek jako vzdy u BMW skvely. Na benzin 95 trosku dira mezi 5-6000, ale na 98 luxus. Zvuk z Akrapovice je nadherny a dava o sobe vedet. Pri ubrani plynu, ndherne prska. ABS jsem zatim nemel moznost vyzkouset, ale jsem rad, ze tam je. Clovek nikdy nevi Co se tyka jizdy tak naprosta pohoda. Krasne ovladatelna motorka od ktere kazdy vi, co od ni muze cekat. Jizda na ni je radost. Vzdy jsem rikal, ze boxera nikdy...clovek k tomu zrejme musi dospet

Tazitaz
Tazitaz napsal 18.12.14 v 20:45

Pěkně jsi "podřadil" na dvanáctku

Dominik.033
Dominik.033 napsal 25.09.14 v 19:53 10b.

Luxusní Akrapovic :D

Piki
Piki napsal 14.05.14 v 22:03

Taky mě chytla

Sado
Sado napsal 30.03.14 v 21:20

Tohle je trochu jinde než st. Jsem maximálně spokojený. Proti R1200R ještě vyšší výkon a skvělé sedí. Jsem rád, že jsem do toho šel. Skoro lepší nežK1200R. Ani ne tak výkonem, ale průběhem motoru. Fakt dobrý. Jinak díky 😉

Tazitaz
Tazitaz napsal 30.03.14 v 16:16

Taky už jsem o dvandě uvažoval.Svezl jsem se na R 1200 ST.Super svezení. Ale v skrytu duše jsou mi dvanáctky odporný množstvím elektroniky. Přeju šťastný kilometry a gratulace k postupu vejš.