Honda VFR 750 (1992)

Aktualizováno 13.7.2016

Deník motorky
Nalezeno 49 záznamů

• prodej vfrka

Dnešním dnem jsem už bez motorky. Proběhl totiž prodej a doufám, že motorka je v dobrých rukou. Ted hledat nějaké to přádné kladivo (y) (y) (y) ;-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.07.2016
    Uskutečněno: 13.07.2016
  • Stk a vydrb

Dneska ráno jsem byl objednan na Stk v Opavě. Jenže já byl v práci, tak to za mě vzal švára a tím mu i děkuji. Stk proběhla v celku v klidu a udělala se. (y) A ted s tím vydrbem. Dneska mi měl přijet kupec na motorku

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.06.2016
    Uskutečněno: 27.06.2016
  • Jizda kolem dokola

Od rána nám pořád pršelo. A já si včera řekl, že se pojedu mrknout do Karlové studánky. Ale díky dnešnímu počasí jsem to vzdal a byl doma. Naštěstí se kolem té třetí hodiny počasí umoudřilo a ja si řekl, že vyjedu jen ta

Vloženo: 29.05.2016
    Uskutečněno: 29.05.2016
  • Drsný kraj Bruntál

Dnes jsme se vydali na motosraz Bruntál. Jeli jsme ve složení já a má drahá polovička, tchán s tchýni a nazpátek ještě švára. V Bruntále plno motorek . Z mého pohledu nejvíce endura a chopry. Vyjíždka byla taky fajn, jel

Typ: Sraz
    Vloženo: 07.05.2016
    Uskutečněno: 07.05.2016
  • A zase v sedle, tentokrat ne dr, ale vfr

Přijel jsem z práce pojedl jsem a odpočinul si. Potom na chvíli jsem si pohral se synovcem a šup ven jestli vfr už nastartuje. Povedlo se na první šup, tak rychle do věcí a tradá směr Šibry.Zatopeny lom.

Vloženo: 25.04.2016
    Uskutečněno: 25.04.2016
  • Enduro mě pomalu dostává

Dnes je pod mrakem, ale mi to nevadí je půl dvanácté a já usedám na malou projíždku. Jelikož máme cestovní gumy , tak v terenu zlehounka. Tady pár foto. Jo a ještě musím napsat, že musím dopilovat kick start :-DD Sezoně

Vloženo: 24.04.2016
    Uskutečněno: 24.04.2016
  • Projetí dvou motorek

Jak jsem se již dnes zminoval nešla mi nastartovat motorka, asi baterka i když točila ,tak nechytla. Volal jsem Daliborovi, jestli by mi jeden den mohl půjčit na zkoušku baterku. A on hned ,že není problém. Potom mi vol

Vloženo: 23.04.2016
    Uskutečněno: 23.04.2016
  • Žehnání Dolní Benešov

Na dnešek mělo být špatné počasí, ale nakonec bylo příjemně. Ráno jsem jel do práce a říkal si jestli stihnu První výstřel. Bohužel nestihl. Z práce přijíždím něco okolo půl jedné. Říkam si to už nestihnu. V klidu jsem p

Vloženo: 23.04.2016
    Uskutečněno: 23.04.2016
  • Předsezoní chystáni se

Většina z vás už má nachystáno na tu letošní sezonu. Já si to nechal až na teď. Začal jsem vyměnou brzdových destiček. V plánu jsem to měl už minulý rok. Bohužel jsem moc nejezdil, tak jsem to ani moc neřešil, ale chci t

Vloženo: 16.03.2016
    Uskutečněno: 16.03.2016
  • Relax jak má být

A zase je neděle a u mě se nic neděje. Proto odpoledne nasedávám na mašinu a jedu se někam projet. A ejhle jen jsem vyjel,tak dostávám echo ,že synovec s neteř jsou na Stříbrném jezeře no nic jedu za něma, omrknout jak

Vloženo: 30.08.2015
    Uskutečněno: 30.08.2015
  • Opět Neděle

Neděle- jediný den ,kdy mám volno a můžu si odpočinout. Pro mou smůlu ,ale nemůžu být s přítelkyni ,protože ona musí zase do práce :-( . Nu což, nedá se nic dělat. Po obědě mě začínají tchán a tchýně (a díky za ně)

Vloženo: 23.08.2015
    Uskutečněno: 23.08.2015
  • Zas to horko

Dneska hic jak praští. Proto jsem si musel zajet koupit pokrývku hlavy :-D at nezkolabuju a hned při té příležitosti jsem ji řádně vytunil . A nášivka se hned ujala. ;-) ;-) ;-)

Vloženo: 13.06.2015
    Uskutečněno: 13.06.2015
  • Letošní PRVNÍ Rodinná vyjíždka 1:1

Dnes bylo opravdu pěkně a čas dovolil i malou 1. vyjíždku. Ráno se udělalo pár věcí na zahradě a odpoledne jsme si řekli,že si někam zajedem. Tak teda slovo dalo slovo a vyrazili jsme Já s miláčkem a moto VFR 750 ,Budo

Vloženo: 31.05.2015
    Uskutečněno: 31.05.2015
  • Denní Světlo

Dnes jsem se dočkal a dnes byl de D. Mám totiž hotovo :-DD . Ted najít ten opravdový čas a může se jezdit. V listopadu lonského roku jsem se rozhodl dát pořádně do pucu Hondičku. Tak jsem jí rozebral,vyčistil co se dalo

Vloženo: 10.05.2015
    Uskutečněno: 10.05.2015
  • Přestřik vidlic

Pořád jsem nevěděl jít do toho nebo né. Nakonec jsem se rozhodl,že jo. Bude to vypadat přece jinač a život je změna. Bohužel jsem nevyfotil vše. Takže zdemontoval jsem přední kolo a brzdy . vybrousil,odmastil, nastříkal

Vloženo: 24.03.2015
    Uskutečněno: 24.03.2015
  • Tak na 1. Narozeniny

Udělal jsem radost Hondě, když v lednu měla 1 rok semnou. Překvapil jsem jí a koupil nové gripy. ;-) ;-) ;-) A aby to nebilo líto DRku,tak dostala taky. :-DD

Vloženo: 24.03.2015
    Uskutečněno: 24.03.2015
  • Renovace stále v plném proudu

Nechtěl jsem tady ještě psát,ale nedalo mi to rozepisovat se nebudu,protože to by bylo na dlouho. Tady pár fotek jak pokračuju. Na některých fotkách je horší kvalita ,tak se omlouvám blne mi foták. :-D :-D :-D (y) Po

Vloženo: 05.01.2015
    Uskutečněno: 05.01.2015
  • Trochu do MLÝNA

Poslední měsíce chodím od rána do večera do práce }:( .Na motorku jsem nesáhl ani nepamatuji.Vždy příjdu z práce a jdu si lehnout a ráno na novo,ale aspon jsem se několikrát večer koukl na net na nějaké vychytávky na m

Vloženo: 22.12.2014
    Uskutečněno: 22.12.2014
  • Pokračuju sice pomalu,ale jistě

Když jsem sundal kapoty ,tak jsem si nemohl dovolit nechat motorku jen tak stát a začal jsem s leštěním svodů, já vím ikdyž mám kapotáž a oni nejsou skoro vidět,tak přece proč bych to neudělal :-D :-D . Když jsem byl v

Vloženo: 17.11.2014
    Uskutečněno: 17.11.2014
  • konečné rozhodnutí

Váhal jsem ,jestli si nechat CESTÁKA nebo jít do ENDURA, které mně taky baví. Nakonec jsem se rozhodl,že si nechám Hondu Vfr a že když tchán povolí,tak si udělám ENDURO výjezd. Tak tedy- dnes je takové špatné počasí a j

Vloženo: 08.11.2014
    Uskutečněno: 08.11.2014
  • Přídavné světlo na kufru vefra

Nápad to byl od předchozího majitele už to měl všechno hotové ,ale někde nastala chyba a nesvítilo to. Nu což,rozebral jsem to zkouknul jsem a uviděl závadu.Opravil jsem drátky,které byli nějak špatně zapojeny, já to jen

Vloženo: 05.11.2014
    Uskutečněno: 05.11.2014
  • Život je změna a ENDURO je božíí

Jak jsem psal v předchozím deníku, ráno jsem si trochu udělal čas a vzal jsem si DR od tchána a ALOU do terénu moc mě to bavilo a taky se i líbilo ,asi přejdu a změním mašinu (y) Par fotek HIER

• Nedělní moc milé Překvapení

Dnes bylo moc fajn na vyjíždku,ale já měl toho dneska nějak moc i když chvilku času jsem si přece udělal a to hned ráno no ,ale to až v dalším deníku. To si tak sedím po obědě u notasu a s přítelkyní si říkáme,že zajede

Typ: Sraz
  • SObotní vyjíždka

Je sobota,práce doma hotová,tak jsem se rozhodl vyjet se švagrem na motkách .Jely jsme stejnou trasu jako minule akorát nás jelo o 2 jezdce více najeto dalších 115km.Počasí přeje ;-) Jo a abych nezapoměl na tacháču se mi

• Asi poslední JAZDA

Nedělní dopoledne to bylo jakš takš, tak jsme se se švagrem sebrali a jeli jsme se projet. Letos už asi naposledy ;-) . Trasa byla zvolena na Horní Benešov, Slezskou Hartu,potom Kružberk tam jsme sjeli na velké sedlo,kde

Vloženo: 26.10.2014
    Uskutečněno: 26.10.2014
  • Náš PARKPLATZ

Dlouho jsem tady nic nedal a jelikož dneska byla sobota ,tak práce doma jak na kostele. Nakonec jsem skončil v naší garáži,kde jsem dělal takový předvánoční pořádek :-DD .To se ví motorky musely jít ven at se na ně n

Vloženo: 25.10.2014
    Uskutečněno: 25.10.2014
  • Nedělní, skoro už pozdní jízda.

Dnes bylo počasí ještě v NORMĚ :-DD . Uvažoval jsem ráno,že bych s kolegou Mannem vyjel někam ven. Ale oboum nám to nějak nedopadlo :-) . Takže ráno jsem zůstal doma a něco jsem udělal na zahradě ,pak s neteří a synovcem

Vloženo: 05.10.2014
    Uskutečněno: 05.10.2014
  • Včerejší dodělání PLEXI

3 dny jsem leštil plexi na MOTCE. Už od koupě jsem věděl,že stím musím něco udělat a nadešel ten správný čas. Od pátku jsem se do toho pustil ,no ze začátku to byla drbárna plexi bylo hooooooooodně poničené škrábanci,a t

Vloženo: 08.09.2014
    Uskutečněno: 08.09.2014
  • Nedělní a zase rodinná vyjíždka

Je neděle,je pěkně ,není co řešit, jedeme se projet. Nejdřív jsme jeli do Hlučína kde byl odpust,ale moc lidí tam teda nebylo. Dali jsme teda kofču a jeli jsme cestou necestou až jsme skončili v Bělé. :-DD SUPER NEDĚLE

Vloženo: 07.09.2014
    Uskutečněno: 07.09.2014
  • Vše jednou POPRVÉ

Včera bylo fajn počasí,tak jsem si ráno vytáhl motku ,trochu jsem ji obetřel hadříkem , kde se usadil místama prach. Potom jsem šel něco porobit a ve 12:00 jsem vyjel do Bravantic k motorestu HANKA ,1. poprvé . Na motce

Vloženo: 24.08.2014
    Uskutečněno: 24.08.2014