Honda CB 600S Hornet (2001)

Vlastník kalvoda5
Vloženo 15.3.2014
Aktualizováno 27.3.2016

Hornet klasika mezi šestistovkama.

Motorka koupena od BIGBOSSGTR (Černá Hora)

Yamaha FZS 600 Fazer: Přistála mi nabídka koupit od kámoše Horneta, takže nebylo co řešit

První dojmy - Z přechodu, ze 125 je to celkem brutální skok. První jízda (ještě s plným výkonem) byla neskutečná. Teď je motorka uškrcená na 35 Kw, ale i přesto má pro mě výkonu dostatek.

Motorku bych doporučil pro - Určitě je motorka vhodná pro menší postavy. Má nízké sedlo a celkově je to lehká a dobře ovladatelná mašina.

Doplňky na motorce - Monokey system givi, tlumič řízení, padáky, laďák

Tento stroj jsem vybral, protože se mi tato kategorie motorek líbí. Laďák dodává krásný zvuk motorce. Je nižší než Varadero, což mě úplně vyhovuje.

Motorka je spolehlivá, avšak ze začátku měla pár mušek. Po uškrcení motorky se velice často ulívala svíčka na čtvrtém válci. Motorka jeden den jezdila parádně a druhý den jsem nastartoval na 3 válce či vůbec. První nápady na opravu bylo seřízení karburátorů, které byly dost rozladěné (s největší pravděpodobností jej rozladily v Mototrade, kde se motorka uškrcovala). Seřízení moc nepomohlo, tak se řešilo dál. Další volba padla na odstranění Dynojetu a nainstalování sériových trysek a jehel. Závada pořád nebyla odstraněna, tudíž se hledalo dál. Posléze se zjistilo, že se nevrací pružinka od sytiče na čtvrtém válci, motorka teda v podstatě pořád jezdila na sytič a tím se ulívala svíčka. Po odstranění závady již motorka startuje ve dne, v noci, v zimě i v létě bez problému. :)

kalvoda5
kalvoda5 napsal 16.03.14 v 11:11

Díky

Eyky
Eyky napsal 16.03.14 v 00:03 10b.

Pěkná mašinka.
Dobrý postup..Ať slouží jen pro radost.