Harley Davidson FXD (1995)

Vlastník beennny
Vloženo 14.3.2014
Aktualizováno 21.4.2020

Tenhle peklostroj je v originálním stavu,téměř nejetá, a když zrovna chytne, nemá chybu

První dojmy - Když jsem na ni poprvé sednul, a motor zaburácel, byl jsem v extázi, sice je těžká, moc nebrzdí, špatně se s ni manévruje, ale když se rozjede, má to atmosféru

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodna pro srdcaře, a pohodový jezdce

Doplňky na motorce - Kromě originálních brašen, opěrky, a padáků s předkopem na ni nic nemám, všechno je originální, což se u takhle starého hd moc nevidí. Nehodlám to měnit.

Koupil jsem ji trošku náhodou, po prvním majiteli, a už ji asi nepustím. Má svoje mouchy, třeba studený starty, ale jízda je zážitek. Překvapila mě výborným chováním ve vyšších rychlostech, ovšem na dobrý silnici. Myslel jsem, že bude dobrá akorát na bloumaní a kochání po kraji. Ty vibrace jsou brutální a zvuk nemá chybu.Ten pravidelný nepravidelný chod motoru mě dostává. Zátah je pro mne plně dostačující. Nemám s ni žádný problém kromě těch studených startu. Pro spolujezdce to na delší cestování moc není.
Dodatek.
Časem jsem zjistil, že mi vadný regulátor napětí k...ý baterku, takže mám potom problémy se starty. Po výměně regulátoru starty absolutně bez problému. Nainstaloval jsem voltmetr na řidítka.
Jinak s odstupem několika let musím konstatovat, že jsem nadšený čím dál více. Pro kochače dokonalý stroj !!

cortes
cortes napsal 24.05.14 v 18:16 10b.

10b

Špóna297
Špóna297 napsal 28.04.14 v 12:55

parádní klasika

HARYK666
HARYK666 napsal 21.03.14 v 20:12

hezky zachovalá starý dobrý EVO

Sid2
Sid2 napsal 19.03.14 v 17:55 10b.

Dave1973
Dave1973 napsal 16.03.14 v 13:13 10b.

Každej stroj má svoje mouchy, ale je to o srdci, když jí miluješ, není co řešit...