Harley Davidson FXD (1998)

Vlastník VAGINATOR
Vloženo 14.4.2010
Aktualizováno 30.5.2010

Motor evolution 1338 ccm,sekundárni pohon řemenem,přední kolo 21 palců,zadní kolo 16 palců,pneu Avon

Motocykl vlastním necelý rok.Je paličatej a nesmělej při startování,možná díky mé nedostatečné zkušenosti.Jakmile se však dostatečně zahřeje,jede jedna radost,přestože je jeho výkon pouhých 41 kW při 5000 otáčkách,bohatě to stačí na rozpohybování 280 kg těžkého stroje.Motor EVO 1338 je uložen v silentblocích a po jeho spuštění se celý motocykl chvěje a vzbuzuje respekt,ač je při jízdě přátelský.Díky vibracím je třeba si hlídat utažení některých komponentů,ačkoliv mě osobně se pouze krátce po koupi povolil kontakt na baterii,jinak nenastal žádný závažný problém.Motocykl je prostorný a pohodlnný.S brzdami jsem velmi spokojen,vpředu má pancéřové hadice.Osobně využívám spíše zadní brzdu s velmi dobrým účinkem,jen je třeba citlivě dávkovat,jinak se záhy blokuje zadní kolo.Zadní pneu šíře 160 mm působí v dnešní době možná trochu směšně,zato je díky ní motocykl skvěle ovladatelný.Jen díky širokému sedlu a vyšší hmotnosti mám občas problémy s manipulací na místě,přestože nejsem malej a neduživej.

me2d78
me2d78 napsal 13.08.12 v 12:16

krásný EVOčko, 10b jasných...

Batole
Batole napsal 05.05.10 v 11:14